Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ale z Columbusa MIB2 nie da rady zrobić Amundsena, by mieć takie menu kafelkowe.
Jedyna opcja MIB2.5 i wymiana wyświetlacza na duży bez pokręteł.
Ja kiedyś miałem pokrętła i tylko z nich korzystałem. Dziś ich nie mam i też jest ok, bo się już przyzwyczaiłem. Na szczęście MIB2.5 i ten duży ekran wynagradza brak gałek.
Niestety, ale taka czeka nas przyszłość. Świat bez gałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Jak znajdę ekran od nowego Columbusa to pomyślę nad zmianą softu na MIB2.5
No prob. Jak chcesz pewny ekran i profesjonalną obsługę pisz do szefu55
Ja od niego brałem i bardzo polecam jego usługi i wiedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam kilka pytań. Jestem kompletnym laikiem, a im więcej czytam tym mniej wiem ;). Aby zaktualizować mapy wystarczy je pobrać na kartę SD zgodnie z opisem na początku wątku? Aktualizacja online niestety nie działa. Drugie pytanie to czy jest jakiś sposób odblokowania Infotainment Online? Pytanie 3 (nie linczujcie)- jakie mam radio?

IMG_20210916_071904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android auto wymaga połączenia kablem a do tego nie działa jednocześnie z Yanosik, więc byłoby mi wygodniej mapa z ruchem ulicznym z navi auta, a Yanosik bezprzewodowo z telefonu. Yanosik służy mi wyłącznie do informacji. Na ich mapie nie jeżdżą bo kilkukrotnie się zawiodłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik działa już w pełni pod AA. Możesz mieć go odpalonego w tle a nawigaować na GM. A jak Ci nie pasuje łączyć się kablem to są bezprzewodowe przystawki - podłączasz pod USB w samochodzie i możesz korzystać z bezprzewodowego AA. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem Yanosika i pojawia się ikona aplikacji na wyświetlaczu po połączeniu telefonu z radiem. Jednak jak odpalę obie aplikacje i mam wyświetlone GM to z Yanosika nie ma żadnych powiadomień. O jakiej przystawce bezprzewodowej mówisz, możesz podesłać przykładową? Korzystając z takiej przystawki + Yanosik działający w tle, to rzeczywiście byłoby fajne rozwiązanie i nie trzeba by nic robić z samym urządzeniem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Smoko44 napisał:

Aktualizowałem Yanosika i pojawia się ikona aplikacji na wyświetlaczu po połączeniu telefonu z radiem. Jednak jak odpalę obie aplikacje i mam wyświetlone GM to z Yanosika nie ma żadnych powiadomień. O jakiej przystawce bezprzewodowej mówisz, możesz podesłać przykładową? Korzystając z takiej przystawki + Yanosik działający w tle, to rzeczywiście byłoby fajne rozwiązanie i nie trzeba by nic robić z samym urządzeniem 🙂

Odpal sobie janosika po BT. Ja mam tak skonfigurowanego, że wsiadam do auta, yanosik sam się włącza i działa w tle, informuje przez głośniki auta. Wychodzę z auta, yanosik sam się wyłącza. Nawet nie tykam telefonu wsiadając i wysiadając z auta. Masz to do ustawienie w yanosiku, menu autostart. 

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Spróbuję ustawić dźwięk przez BT (wcześniej ustawiłem przez kanał rozmów bo w ogóle nie było komunikatów) oraz włączyć autostart.

Możesz podesłać jeszcze przykład tego adaptera żeby wyeliminować kabel do AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Yanosik nie działa gdy jest tel podłączony kablem do AA. Komunikaty są wysyłane, na Maxi Dot pojawia się informacja o rozmowie telefonicznej z nr 100000 ale nie ma dźwięku. Po odłączeniu kabla komunikaty są słyszalne. Z kolei gdy w Yanosiku przełączę z "odtwarzaj dźwięki z kanału rozmów" na  "odtwarzaj dźwięki przez BT" to w ogóle się nic nie dzieje. Oczywiście w APK jest wybrany zestaw BT pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam AaWireless od 3 miesięcy i działa bardzo dobrze 🙂

Niestety Yanosik w wersji beta działający na AA działa trochę jak mu się chce. Raz ostrzega a innym razem nie.

Trzeba poczekać na aktualizację Yanosika pod AA ale polecam urządzenie AaWireless w 100%.

Wsiadasz do auta, sam się łączy, odpala Yanosika i mapy Google.

PXL_20210910_185729583.jpg

PXL_20210712_080915220.jpg

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj bardzo ciekawy egzemplarz SuperB - popatrzcie na radio, wygląda super ta modyfikacja.

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-superb-skoda-superb-2-0-tdi-dsg-salon-pl-1-wlasciciel-cesja-leasingu-ID6E7yDC.html#gallery-open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bolero 8 i po aktualizacji AA jest Yanosik i inne jakieś aplikacje których wcześniej nie było. wrzuciłem screen z wersją AA zobacz jaka jest u Ciebie może jest nowsza tylko na twój telefon nie udostępniona

Screenshot_2021-09-29-21-42-32-412_com.android.vending.jpg

Edytowane przez szwejk1980 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team