Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

@pab567 znajdzie sie nowszy soft do 

Numer urzadzenia: 500035864C

Sprzet: H41
Oprogramowanie: 0472
Baza danych nawigacyjnych:
V03959809BP
1510
ECE DL] 2027

SHIELD: SHIELD 2016-44 (build 309)

radio lubi sie zawiesic na apple carplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich ,
Posiadam taki soft w radyjku, czy jest możliwość jego aktualizacji i ewentualnie czy mógłbym prosić o krótki opis jak poprawnie to zrobić.
Z góry dziękuję IMG_20220610_115022~2.jpgIMG_20220610_115015~2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz link na PW, instrukcji jest pełno w sieci, poszukaj. Pamiętaj tylko, że z SD, nie z pendrive'a

55 minut temu, Tomek Baran napisał:

A @pab567 mam pytanie  jakieś istotne zmiany w sofcie powyżej do którego jest aktualizacja?

Też chciałbym wiedzieć 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z karty nowej SD niż starej 😕 na starej mi nie chciało radio jej wykryć w aktualizacjach. Na karcie kingston 64gb dopiero poszło 🙂

Edytowane przez 1324354 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pab567 napisał:

Masz link na PW, instrukcji jest pełno w sieci, poszukaj. Pamiętaj tylko, że z SD, nie z pendrive'a

Też chciałbym wiedzieć 😄

To podeślij i do mnie plis 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek Baran @pab567 w dokumentacji TPI (technical product information) czasem jest wspomniane, że serwis dokonuje aktualizacji oprogramowania w uzasadnionych przypadkach.

Klient może złożyć reklamację na jedno z następujących zjawisk:
• Awarie wyświetlacza ABT (czarny ekran).
• Wyłączanie, restartowanie MIB – z podłączonym urządzeniem mobilnym z systemem operacyjnym IOS.
• MIB bez dźwięku lub nie można sterować dźwiękiem, nieprawidłowe sterowanie głosem.
• MIB sporadycznie wyłącza się lub zawiesza się podczas obliczania trasy lub podczas nawigacji.
• MIB nie pozwala na automatyczne ukrywanie dolnego paska menu w trybie nawigacji.
• MIB nie pozwala na zamknięcie aktywowanego okna informacji dodatkowych.
• Virtual Škoda Surround nie działa.
• Radio gra, gdy klient podchodzi do zamkniętego pojazdu.
• Dezaktywacja wstępnych ustawień podgrzewacza pomocniczego.
• Zmiana wskaźnika czasu.
• Funkcja głośnomówiąca nie jest dostępna; wyświetlany jest komunikat „Telefon niedostępny”, a Bluetooth nie działa.

Środek zaradczy
• Jeśli klient skarży się na jeden z powyższych objawów, wykonaj aktualizację standardu SW MIB (Amundsen, Bolero) do nowej wersji oprogramowania.

 

Należy domniemać, że są to zmiany w oprogramowaniu, które naprawiły powyższe zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Głównie dwie rzeczy pierwsza z nich podczas chłodnych poranków radio samoczynnie zmienia stacje według swojego widzimisie oraz tracą się loga stacji niektórych, drugi problem to połączenie telefonu z radiem zawsze gdy mam załączony youtube na telefonie radio się wycisza niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team