Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jaki jest najnowszy soft do Bolero?

Mam problem z AA, co kilka połączeń występuje u mnie efekt rozlanego wyświetlacza. Jak wyjmę kabel i podłączę zaraz jest ok. Przerobiłem już z 10 różnych kabli(teraz mam szybki 5GB i 60 cm długości) i jest to samo, poza tym jest wszystko ok, nic nie rozłącza, nic się nie tnie, BT ok. Może nowszy soft załatwi temat

20221114_113350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Mam w superb 2015 zestaw jak niżej . Wg https://mibsolution.one/#/1/1/MST2 mam zainstalować 0479 czy może coś innego ?

Da się coś z tego systemu jeszce wycisnąć ? Jest tam nawigacja ?

Dziękuję.

IMG20221123194523.jpg

IMG20221123194616.jpg

IMG20221123194642.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pab567 napisał:

Nie ma nawigacji, bez fizycznej ingerencji w radio nic nie zrobisz, można podnieść do 0480 po wcześniejszym zhackowaniu ale kanały lewy i prawy będą zamienione.

Systemy infotainment w grupie VAG
 

Dzieki za odpowiedź.

A jaka jest wersja bezpieczna plug&play bez hakowania ?

Warto w ogóle modyfikowac jednostkę by podnosić do wersji 0480 ? Zastanawiam się czy gra jest warta świeczki .

Edytowane przez Danielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam w swoim aucie radio jak na foto. Przy próbie wejścia na mirrorlink wyskakuje komunikat aby skontaktować się z aso w celu wprowadzenia kodu aktywacyjnego. Czy jest możliwość aktywacji tego w inny sposób niż przez aso?
I kolejna rzecz. Czy z tą jednostką można jeszcze coś zdziałać oprócz tego mirrorlink, czy zostaje tylko wymiana? 22bf63e18c72f78c07534eaf70ce8d32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, można zhackować jednostkę, w Twoim przypadku wymaga to otworzenia jednostki, podlutowania się pod EMMC i ręcznej modyfikacji kilku plików w EMMC przy użyciu komputera. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW.

2. SmartLink czyli Android Auto, Aplle CarPlay i MirrorLink, dodatkowo obsługa głosowa oraz Performance Monitor (Sport HMI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do 53Q0035840C sprzęt H41 można zhackować :

1. Performance Monitor (Sport HMI).  ( czy to tylko te 3 zegary czy można jakieś tryby jazdy wybierać itd?, mam tylko skromne 1.4)

2. Obsługę głosową

3. Wykrywanie zmęczenia kierowcy (kawa na wyświetlaczu, to chyba realizuje układ kierowniczy jak robimy ospałe kontry)

Smartlink+ mam aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam radio jak poniżej i od razu 2 pytania (O3FL '19):

1. Czy jest dostępna jakaś aktualizacja?

2. Czy jest możliwość odblokowania obsługi głosowej i Performance Monitor (Android Auto działa od samego początku)?

20221227_111227.thumb.jpg.720682aa8bc0654946f91adbdd3f657f.jpg20221227_111353.thumb.jpg.152b1da526b3c62e27c8233a960811c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softy macie na PW. Wszystko się da zrobić ale w tych jednostkach (Bolero) wymaga to otworzenia radia, podlutowania się pod EMMC i zmiany kilku plików z kompa. Nie jestem koło Wrocławia ale mogę zrobić jak mi wyślesz kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2022 at 15:10, pab567 napisał:

Softy macie na PW. Wszystko się da zrobić ale w tych jednostkach (Bolero) wymaga to otworzenia radia, podlutowania się pod EMMC i zmiany kilku plików z kompa. Nie jestem koło Wrocławia ale mogę zrobić jak mi wyślesz kurierem.

Dzięki za odpowiedź.

Możesz coś więcej napisać na temat "otworzenia radia, podlutowania się pod EMMC i zmiany kilku plików z kompa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team