Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jakieś dwa tygodnie temu kupiłem Octavię i chciałbym zaktualizować mapy. Poprzedni właściciel zamontował Columbusa z Superba. Chciałem zaktualizować poprzez stronę https://updateportal.skoda-auto.com/ ale potrzebny jest Vin pojazdu. Niestety nie wiem jaki numer miał pojazd z którego pochodziło to radio. Da się to jakoś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć

Proszę o wsparcie nowym softem w zakresie tego modelu:

SW MU version 0475

SW Train
MST2_EU_SK_ZR_PO475T

Oprogramowanie
H29.319.78_STD2Plus_EU

 

 

Edytowane przez skoda 19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

kupiłem ostatnio Octavie III i zaczynam coś w niej zmieniać. Wiecie może czy jest dostępny update do mojego radia, a jeśli tak to gdzie go znajde? 

Przy okazji pytanie czy w moim egzemplarzu jest możliwość odblokowania SmartLinka?

20230313_135831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem nowy na forum z czego wszystkich pozdrawiam, mam pytanie czy do mojego radyjka ,nawigacji są jakeś aktualizacje ? Bo jak wchodzę na Update portal to tam od dłuższego czasu nic się nie zmienia

 

20230330_092203.jpg

20230330_092453.jpg

20230330_092310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Bolero MB1 soft 0421. Czy jest to normalne że po wyłączeniu auta podczas odtwarzania pliku mp3 i ponownym jego uruchomieniu, nagranie nie uruchamia się automatycznie ? Muszę albo przesunąć nieco pasek postępu nagrania albo przełączyć na kolejny utwór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 10:04, Piotr12345 napisał(a):

Cześć,

Jestem nowy na forum z czego wszystkich pozdrawiam, mam pytanie czy do mojego radyjka ,nawigacji są jakeś aktualizacje ? Bo jak wchodzę na Update portal to tam od dłuższego czasu nic się nie zmienia

 

20230330_092203.jpg

20230330_092453.jpg

20230330_092310.jpg

Bo tam nie było, nie ma i nie będzie dostępnych aktualizacji oprogramowania jednostek infotainment - jedynie mapy, loga stacji radiowych i bluetooth. Link do nowego softu wrzucę Ci zaraz na PW.

 

 

W dniu 30.03.2023 o 10:58, radoszczak napisał(a):

Pytanie: Bolero MB1 soft 0421. Czy jest to normalne że po wyłączeniu auta podczas odtwarzania pliku mp3 i ponownym jego uruchomieniu, nagranie nie uruchamia się automatycznie ? Muszę albo przesunąć nieco pasek postępu nagrania albo przełączyć na kolejny utwór. 

Nie wiem, ale link do nowego softu MSTD_EU_SK_P6230 (0490) masz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team