Skocz do zawartości

Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie


Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy wiecie, ale wymieniając panel Amundsen na panel Columbus zyskujemy większy wyświetlacz dla Amundsena i wygląd Columbusa.

Temat przećwiczony przez naszych germańskich przyjaciół :-)

Superb III - Amundsen Erfahrung?

Z tego co piszą - wymiana jest plug&play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.02.2017 at 22:15, Cube napisał:
Czyli to znaczy że do Bolero MIB2 mogę założyć dowolny ekran od Columbusa plug&play? Ktoś testował?

Ja dzisiaj ;) Bolero MIB II -> ekran od Columbusa.

Wymiana plug&play, potrzebne klucze do wyjecia (za 5zł) i pozostaje obciąć jeden wąsik z okrągłej wtyczki.

Koledzy z Rosji nazwali to Bolerombus :D

Oczywiście jeśli nie miał bym MirrorLinka i nawigacji na ekranie to sens marny.

Ale jak już na Bolero można pojeździć z Yanosikem, to zmienia postać rzeczy. Brakowało mi tej "kropki nad i" i choć tanie to nie jest, musiałem to mieć ;)

9f772e267c545a82525b3efde99ba8a7.jpg

c1f914145932b643d19439d97f41f19f.jpg

a0bc21fffe70abe213c4cb96da90b1d5.jpg

b1940b89f6c436afdcfa075fed2bdf7b.jpg

PS. Podziękowania dla@Pab567 i @rrobert za potwierdzenie że to nie problem. Martwiłem się o to co się wydarzy po przycisnieciu NAV ale tylko wyświetla komunikat że brak funkcji ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG mirror drive i zablokowane tej apki powiadomienia i jest 1:1.

Potem jakąś apka w stylu button coś tam by wyświetlić przyciski home - back - last app

Niestety jest kilka niedogodności. Za każdym razem trzeba wpinac USB bo nie wystartuje po postoju.

Ogólnie to taka rzeźba ;) ale narazie moje założenia spełnia.

Nie ma plywajacej ikony wiec trzeba mieć mapę Yanosika na pierwszym planie. Na szczęście komunikaty z GoogleMaps nakładają się na Yanka.

ab8019bfd0b253087dd10d4d004b4086.jpg

Ja raczej do nawigacji preferuje GoogleMaps ale po ostatnich aktualizacjach mapy Yanosika są całkiem zacne. Muszę potestowac prowadzenie przez niego bo w zeszłym roku nie miałem do niego zaufania.

Taptap XZ3C

No jak ma vim odblokowanego albo LG Drive zainstalowane

Są jakieś różnice w tych dwóch sposobach? Testowałeś może@siemi1 ? Właśnie tego nie wiem i zastanawiam się czy zrobić ten VIM.

Muszę tylko skoczyć do[mention=1324]majkel123[/mention] i w sumie się dowiem ;)

Taptap XZ3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowalem jeszcze bo ma razie mam jednostke u siebie tymczasowo bez MR. ale mam 300pkt w OBD11 wiec jak ktos urzyczy urzaczenibto zrobie VIMa i potestuje, moj tel nie wspiera MR ale LG G4 zony tak, wiec zobacze i dam znac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team