Skocz do zawartości

Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie


Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw bym próbował wymienić sam wyświetlacz jak już [mention=1399]szefu55[/mention] będzie miał je na stanie. Potem sprawdzę czy te bajery są mi tak niezbędne bo wydawać kasę kiedy w połowie 2019 roku na 100% będę lifta miał z tym wszystkim.


Ten widok satelitarny to można sobie zrobić bez problemu po mirror linku.
Poza tym odpowiedz sobie na pytanie ile razy jechałeś z nawigacją Google w telefonu i ile z tych razów jechałeś w trybie widoku satelitarnego :)
Najpierw bym próbował wymienić sam wyświetlacz jak już [mention=1399]szefu55[/mention] będzie miał je na stanie. Potem sprawdzę czy te bajery są mi tak niezbędne bo wydawać kasę kiedy w połowie 2019 roku na 100% będę lifta miał z tym wszystkim.


Ten widok satelitarny to można sobie zrobić bez problemu po mirror linku.
Poza tym odpowiedz sobie na pytanie ile razy jechałeś z nawigacją Google w telefonu i ile z tych razów jechałeś w trybie widoku satelitarnego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mcq napisał:

Tak się zastanawiałem czy będą jakieś błędy po podmianie.
Jest utrzymujący się
7c4304a247500808dcfeb5b9aeb7b6ec.jpg@szefu55 masz jakieś doświadczenia? Rozumiem, że.. takmusibyć ;)

Taptap XZ3C
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich po chwili nieobecności :)

W piątek był u mnie golf VII na doposażeniu w navi i duży wyświetlacz oraz klient z Krakowa. Zadzwonił o 11, ustaliliśmy fakty a o 14:30 miał już Columbusa z navi i rogala na ustach :)

Cały zabieg trwał chwilę, bez problemu, bezinwazyjnie dla samochodu.

I wcale nie musi to być MIB II, to jest sprzęt dla wymagających i umiejących go wykorzystać.  To tak jak z nawigacjami przenośnymi, każdy oczywiście chce Całą Europę ale większość tych ludzi  nigdy nie wyjedzie poza Polskę :D

Mam całe zestawy Plug&Play. Jednostka z aktywnymi mapami, usługami,wybieraniem głosowym itd....

Ekran w stanie jak nowy ,kupiony w serwisie 8" Columpus. Do tego gwarancja i wsparcie. 

IMG_1058.JPG

IMG_1063.JPG

IMG_1066.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szefu55 napisał:

I wcale nie musi to być MIB II, to jest sprzęt dla wymagających i umiejących go wykorzystać.

A w czym MIB2 będzie lepsze od MIB1? Tak na chłopski rozum...

Rozumiem, że w MIB1 nie będzie Mirror Linka tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIB 2 jest niby szybszy - faktycznie mapa aktualizuje się szybciej :D i ma mirror link.
Montowałem kilka mib I iteż sa niczego sobie,nie każdy potrzebuje wszystkich funkcji oferowanych przez MIB 2.

Coś tu pokrecileś.
MirrorLinka wlasnie posiada MIB 1 ale tutaj zeby miec ekran 8 cali trzeba iść w Columbusa (lub Amundsena)
MIB 2 posiada Smartlinka ktory zawiera w sobie AndroidAuto, CarPlay i wlasnie MirrorLinka.
I tutaj wystarczy już jednostka Bolero by założyć ekran 8 cali od Columbusa.

Po wielu testach wycofalem z sie używania MirrorLinka.. To jest za bardzo nie dopracowane i nie dość, że mamy ograniczoną liste tel to jeszcze różnice w dzialaniu np miedzy HTC, Sony czy Samsungiem i na dokładkę pomiędzy wersjami Androida sa conajmniej denerwujące. W jednym działa cos, w drugim już nie..
Dodatkowo sa roznice w sposobie dzialania SmartLinka pomiedzy pierwszym MIB2 z MY16 (Bolero wersja A a tym z MY17)

Konczac temat.. Uważam, że optymalnym rozwiązaniem jest Bolero MIB2 z AndroidAuto.
Pytanie jak to wyglada cenowo..
MIB1 da nam plyte CD/DVD, MIB2 większy ekran z navi Google juz w Bolero.

Pisze tu oczywiście o jednostkach do O3

taptap

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że jednostka Bolero z wyświetlaczem Columbusa z MirrorLink byłaby optymalnym rozwiązaniem. Pytani czy to będzie gra warta świeczki, bo za 200/300,- różnicy już lepiej będzie pewnie ogarnąć zestaw z Amu/Columbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mib I oraz MIB II działąją na tych samych rozdzielczościach, tzn z dużymi wyświetlaczami 8"

Jeśli ktoś ma w schowku jednostkę która ma mapy na karcie SD to ma MIB STD czyli inną jednostkę często nieobsługującą dużych wyświetlaczy typu Columbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 22.05.2017 at 13:54, szefu55 napisał:

Witam Wszystkich po chwili nieobecności :)

W piątek był u mnie golf VII na doposażeniu w navi i duży wyświetlacz oraz klient z Krakowa. Zadzwonił o 11, ustaliliśmy fakty a o 14:30 miał już Columbusa z navi i rogala na ustach :)

Cały zabieg trwał chwilę, bez problemu, bezinwazyjnie dla samochodu.

I wcale nie musi to być MIB II, to jest sprzęt dla wymagających i umiejących go wykorzystać.  To tak jak z nawigacjami przenośnymi, każdy oczywiście chce Całą Europę ale większość tych ludzi  nigdy nie wyjedzie poza Polskę :D

Mam całe zestawy Plug&Play. Jednostka z aktywnymi mapami, usługami,wybieraniem głosowym itd....

Ekran w stanie jak nowy ,kupiony w serwisie 8" Columpus. Do tego gwarancja i wsparcie. 

IMG_1058.JPG

IMG_1063.JPG

IMG_1066.JPG

to była zmiana całej jednostki z Bolero MIB1 na Columba MIB1 czy samego ekranu? Co z zabezpieczeniem (component protection)? Ile taka przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyswietlacz 5E0919605N i 5E0919605M sa montowane w Octaviach FL ten piereszy Bolero a drugi Amundsen,  oferowany juz unas na allegro za kwote 1400 Pln. Sam szukam ekranu tego pierwszego do zakupu ale nikt w polsce jeszcze nie oferuje. To co udało mi sie znalezc to u sąsiadów z bliskiego wschodu idzie kupić. 

Edytowane przez marcinb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marcinb napisał:

Wyswietlacz 5E0919605N i 5E0919605M sa montowane w Octaviach FL ten piereszy Bolero a drugi Amundsen,  oferowany juz unas na allegro za kwote 1400 Pln. Sam szukam ekranu tego pierwszego do zakupu ale nikt w polsce jeszcze nie oferuje. To co idalo mi sie znalezc to u sąsiadów z bliskiego wschodu idzie kupić. 

Dobrze rozumiem, że nie zadziała to P&P ze starym Bolero MIB1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by to sprawdzić. Na forum drive2.ru chlopaki montują to w Mib2. Unas jeszcze chyba nikt tego nie robił. Z tego co wiem wiekszy ekran 8 cali Columbus działa tylko we wtyczce trzeba zabek jeden wyciąć. Ale ten wątek jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Milord napisał:

Dobrze rozumiem, że nie zadziała to P&P ze starym Bolero MIB1?

Chyba będzie działać bo on tam jeszcze dokłada zestaw do Cantona MIB1. A ekrany też jest mniejszy niż w Bolero MIB2 więc raczej zakładane było to do MIB1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka, Panowie mam dwa wyświetlacze 5E0919605M. stan idealny. gwarancja jak zawsze jest.

Nie ma najmniejszej rysy. Puki co dwie sztuki. działają na zasadzie Plug&Play. cena 1200 zł sztuka.

784214344 jestem do godziny 16 później sms to się odezwę. Mam też jeden wyświetlacz 9" ale działa z jednostkami z połowy 2017 roku . 

IMG_0674.JPG

IMG_0675.JPG

Edytowane przez szefu55 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team