Skocz do zawartości

Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie


Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi


Daj znać jak będziesz już miał nowe Columbusy.

Mnie bardziej ciekawi nowe Bolero ;) Jaka ma rozdzielczość i czy jest szansa na podobne działania MIB2 -> MIB?
No wlasnie, jakie oznaczenie mają jednostki po FL?

Taptap XZ3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś znudził się skoda to mam Seata Leona Streetcopa Limited Edition 285 km którego oddam w dobre ręce. Mogę tam włożyć Columbusa Globusa i Plazmusa jak 8" braknie :)

2.jpg

6.jpg

8.jpg

Ja wiem ze to nie dział i miejsce na takie wypowiedzi ale ...... ale jak przegiąłem to można go edytować. Robię też kodowania VCDS, VCP, Icom BMW, Polskie menu, mapy dla RNS315 itd.

https://plus.google.com/103557443733062717202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co Amundsen ze smartlinkiem, wylacz czym predzwj szkoda czasu ochrony komponentow. A czy ponizej 2008 da sie zamontowac to niech sie madrzejsze glowy wypowiadaja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, MIB 2 ma opcję bezprzewodowa. Sprawdzę żeby nie czarować i nie być gołosłownym

Poszalałeś. Nie zmienia to faktu, że tak to powinno być zaprojektowane od początku ;)
Dla mnie jednak MirrorLink na swoim głównym telefonie to nieporozumienie. Musi być ekstra tel do tego celu.

Mnie ciekawi czy jest jakaś szansa na zmuszenie BT w radiu na przyjęcie drugiego tel jak już jeden jest podłączony przez AndroidAuto.

PS. Widzisz@szefu55 mówiłem, że po tym jak wrzucę zdjęcia z wymiany to ktoś jeszcze może się zakupem zainteresuje :>

Taptap XZ3C

Nowe bolero i amundsen ma 8 cali a columbus 9.2. 

To wiem, pytanie jakie mają rozdzielczości.

Taptap XZ3C

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcq dzisiaj się bawiłem nowym Columbusem 9.2 i rozdzielczość jest dużo lepsza, w ogóle nie widać pikselków, jakbym miał strzelać to nawet i full HD jest możliwe (1920x1080). Widać to szczególnie na fabrycznej nawigacji. (zdjęcia 1-3)

Z kolei Android Auto wygląda fatalnie, jest identyczne ząbkowanie jak na mniejszych ekranach, tylko wygląda dużo gorzej, bo ekran większy. Dodatkowo wszystko jest jakby rozmazane. (zdjęcia 4-5)

Mirrolink działa identycznie, więc LG MD i wszystko śmiga, nawet aparat, więc można zamontować tel na aucie i z długim kablem mieć podgląd na żywo :) (ostatnie zdjęcia).

Ogólnie wrażenia są takie, że nawi chodzi szybciej, płynniej przybliżanie, oddalanie, wyszukiwanie celów (dużo szybsze), AA chodzi idetycznie, czyli z minimalnymi przycinkami, które w ogóle nie przeszkadzają. Generalnie fajny sprzęt :)

@Namo potwierdzenie Google Earth w nowym Columbusie (zdjęcie 6).

@szefu55 miło widzieć na forum :) Jutro mam nadzieję dojdzie paczka to od razu montuję, chyba, że nie ogarnę wyjmaków to w czwartek u @mcq

20170404_170917.jpg

20170404_171007.jpg

20170404_171018.jpg

20170404_170818.jpg

20170404_171047.jpg

20170404_170953.jpg

20170404_171706.jpg

20170404_171731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, 22Tomaszz napisał:

Google Earth w nowym Columbusie

Najpierw bym próbował wymienić sam wyświetlacz jak już @szefu55 będzie miał je na stanie. Potem sprawdzę czy te bajery są mi tak niezbędne bo wydawać kasę kiedy w połowie 2019 roku na 100% będę lifta miał z tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel123 napisał:

coś innego na drugi plan schodzi :)

Coś w tym jest, miałem robić Stage 2 a tu bach, premiera GTX 1080Ti i musiałem kupić w SLI :-)

3 minuty temu, majkel123 napisał:

chyba szkoda kasy

Swój sprzedam za tysiaka a nowy koło 2k powinien kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team