Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawelrs napisał:

Tak poza tym to malujcie na czarny Mat czy połysk ?

@pawelrs połysk... lusterka masz w połysku z takim barankiem i ramkę grilla

poniżej masz linka jak to u mnie wygląda

1 godzinę temu, pawelrs napisał:

Trochę sie boje ze z tej kury srebrnej może na myjce ciśnieniowej zejść farba jak sie pomaluje

trzeba zmatowieć dobrze powierzchnię przed malowaniem i farba nie ma prawa zejść...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak patrzę na te napisy z tyłu to cieszę się, że ich już nie mam, bo wyglądają tragicznie:)

16 minut temu, Namo napisał:

Muszę zamówić nowy

@Namo to nie trzeba było najpierw zamówić kury i dopiero ściągać... ile będziesz czekał na nową kurę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze kuraki trzymają sie diabelnie mocno! Dzięki za filmik. Ja w następnym tygodniu jak sie uda tez zrywam kury i daje do malowania. Czym potem przykleisz emblematy ?

Klej silikonowy czy taśma dwustronna ?

Na filmie widać ze cała powierzchnia emblematu pokryta jest elastycznym klejem. Tak jakby na gąbce.

Na ile ci wycenili malowanie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedział mi lakiernik na pytanie odnośnie ceny. Kazał przywieźć bo w tym tygodniu będą czarnego golfa malować.

Ten klej pod emblematem to taka cała mazia klejowa. Do ponownego montażu kupię taśmę dwustronną żeby łatwo się ściągało jakby lakierowanie plastiku nie wyaliło na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to masz TDI czy benz ? Z przodu na zderzaku na samym dole chce nakleić czarna folie na szerokość dolnej kratki. Widziałem gdzieś w inspiracjach tuningowych i mi sie spodobało.

Myśle ze to bedzie pasowało do czarnego emblematu. A ta żyłka uciąłeś te wypustki wystające z emblematu ? W sumie one nie są do niczego potrzebne :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie wiem. 

Ale na Twojej jakoś mało czarnych dodatkowych akcentów. Sam czarny "kurak" wygląda nieciekawie, dodałbym kilka czarnych akcentów, albo ściągnął napis skoda / octavia, spojler okleił. Jedyne do czego mi teraz pasuje i współgra to do mieszadła na szybie B-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team