Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nagraj ? Namo , Ja Cię proszę :) , generalnie rzeźba w gó*nie, filmik z instrukcją który to fajnie pokazuje nie mówi o jednej istotnej rzeczy , na białym wszystkie mikro naddatki są tak ku*** widoczne że sedziałem ponad godzinę ze skalpelem , dziękuję bardzo, drugi raz już mi się nie chce, a i samo malowanie też musi objąc każdy kąt natrysku a nie tak jak ziomek pokazuje tylko centralnie bo pokrywa nierówno i jest kilka miejsc gdzie delikatnie przebija srebrny , od dołu emblematów, ogólnie efekt fajny, jutro obejrzę przy świetle dziennym raz jeszcze.

IMG_0669.JPG

IMG_0670.JPG

IMG_0671.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znajomy lakiernik ściągał, co pracuje w ASO VW... podgrzali klej i później żyłką odcinali klej. Na szczęście nie ma żadnych śladów na lakierze. Samemu bym tego nie robił... bo bez podgrzania byłoby to naprawdę ciężko ściągnąć przy pomocy żyłki.. Kolejny problem byłby z usunięciem kleju, który został po kurach i literkach. Chłopaki mieli szlifierkę z taką specjalną końcówką do usuwania gumy z lakieru, która nie zostawiła najmniejszej ryski na lakierze. Z przyklejeniem to nie będzie problemu, bo są specjalne dziurki, które pozwolą prosto nakleić. 

IMG_20160209_191433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę pomalować i już nie myśleć o tych znaczkach. Kurę i ramkę malują w czarny połysk - taki kolor jak mają lusterka i ramka grila (z takim barankiem), natomiast czarne tło będzie w kolorze nadwozia - niebieskie. Za komplet wraz z naklejeniem 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tło zrobisz pod kolor nadwozia, to wydaje mi się że w każdym przypadku będzie to fajnie wyglądało. Co do lotki to mi się też to podobało, chciałem obkleić, ale stwierdziłem do malowania:). Widziałem u Ciebie i lepiej wygląda niż czerwona - coś wyróżnia to auto...detale ale cieszą oko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team