Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zazdroszczę tła w kolorze nadwozia. Ja poszedłem na łatwiznę i mam całe w czarnym połysku. Myślę jeszcze o vrs żeby zmienić. Ale chyba tylko z tyłu. Dach oklejałem na wiosnę i nie mam problemów z pęcherzami ale był oklejany bez zdejmowania relingów więc jak przyjrzeć widać nacięcia w okolicach ich mocowań. 

Te czarne emblematy na żywo faktycznie lepiej się prezentują niż na fotkach :)

przod.jpg

tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@100ciastek jak zmieniać Vrs to oby dwa... problem z przodem bo jest zgrzany z grilem. Mi się z tym nie chce bawić, dlatego te znaczki zostawiam. Poczekajmy na efekt końcowy i wtedy ocenimy, jak te moje kury będą wyglądać. Bez tych napisów wygląda to dużo ładniej :). Kury na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. U mnie z dachem z obklejeniem nie będzie problemów, bo okna tam brak. Jedynie obawiam się, że jak będę docinać folię na dachu to mogą mi gdzieś ponacinać lakier... ale pewnie to niepotrzebne obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja bym robił tylko znaczki - zobaczymy czy i za ile zrobi to "mój" lakiernik.

Jak będzie za drogo albo nie będzie mu się chciało bawić - będzie standard czarny połysk.

Znaczka vrs nie chcę czarnego - chyba taki jaki jest ori pomaga innym podjąć decyzję o zjechaniu z lewego pasa (a może ich przeceniam, ale ja np. jak widzę w lusterku Leona z tymi flagami, to wiem, że trzeba wklepać do podłogi).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no i czar prysł, z napisu Octavia z klapy Plastdip się łuszczy, nie ma tego złego wywalam oba napisy, i  Skoda i Octavia

a kury ściągam żeby je pomalować jak trzeba i przykleję pomalowane, takie drutowanie z oklejaniem na aucie to jednak nie może się dobrze skończyć, a konkretnie się przyłożyłem i do odtłuszczania i osuszania i nakładania warstw, ale tak sobie teraz myślę że jednak amerykański chłopiec w krótkich spodenkach pod garażem nie musi być nieomylny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - myślałem, że na napisach będzie się fajnie trzymało, a tu lipa, tzn. trzeba będzie usunąć napisy. Na kurze (na masce) trzyma mi się zaskakująco dobrze, więc chyba tył też ogarnę jak tylko ciepło się zrobi.

W ogóle to myślałem jeszcze machnąć na czarno te ozdobne końcówki wydechu - na styl RS 230 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team