Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.03.2020 at 12:41, scary napisał:

@Angrek OO ja mam zamontowany dokładnie ten:
http://www.superskoda.com/Skoda/Emblems/Emblem-for-the-front-grille-from-2019-Kodiaq-RS-MONTE-CARLO-BLACK-version

Ten drugi co wysłałeś niestety jest za duży (z tymi śrubami) - SuperSkoda o tym wie ale oczywiście się tym nie chwali i nie zwraca kasy - sam się naciąłem kiedyś tak chciałem cały czarny montować.

Wklej fotke jak to wygląda u Ciebie.

Czyli rozumie ten z twojego linka jest ciit mniejszy jak oruginal w rs245 po fl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 31.03.2020 at 22:30, Angrek OO napisał:

Wklej fotke jak to wygląda u Ciebie.

Czyli rozumie ten z twojego linka jest ciit mniejszy jak oruginal w rs245 po fl.

Sry że tak późno ale mam trochę urwanie głowy 😉 

Ten z linka co wysłałem jest dokładnie taki sam jak oryginał w RS245 po FL (produkcja listopad 2018)

IMG_5600.jpgIMG_5601.jpgIMG_5603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Namo napisał:

Musiałeś stary odkleić od grilla?

miałem stłuczkę i niestety ale grill był też do wymiany, więc od razu nakleili mi znaczek który dałem 😉 

bardziej chyba wszyscy polecają odkleić sam znaczek od plastiku, bo do grilla to na jakimś kleju lepią więc obstawiam że łatwo grill można uszkodzić 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis też postanowilem zmienić kolor emblematu dla testów czy będzie mi sie podobac ta zmiana poniżej przedstawiam efekt pracy koszt bardzo mały kilka prób a i to bezinwazyjne i teraz test wytrzymałościowy. Sposób dla tych co nie chca czernego emblematu z czerwoną wstawka.

IMG_20200408_100223.jpg

IMG_20200408_100315.jpg

IMG_20200408_100100.jpg

IMG_20200408_100420.jpg

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was malował sam znaczki na chrom standardowa metodą tzn. podkład+szlif+baza+klar? Widziałem u Lec’a już gotowe ale pytam z ciekawości bo chciałbym się pobawić tylko nie wiem czy jest sens. 
Druga sprawa to ramka od grilla - one występują malowane na czarno czy to jest goły ABS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angrek OO ale przy takiej kombinacji kolorami emblematów to robi sie niezla choinka z auta tu czarne tu srebrny mnie ten srebrny nie przeszkadza czarne znaczki nie bardzo. Czarne rozumie tak jak w pakiecie rs lusterka,grill teraz maluke dokładke tylna zderzaka w kolor black magik jak lusterka to tak. Mnie te emblematy nic nie kosztowaly 30 min. pracy tylko i zawsze moge wrocic do orginalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy kupiłem na superskoda ten oto emlbemat na grila.

Najpierw pomyślałem że od tej oryginalnej plastikowej podkładki odetne żyłka logo VRS i przykleje nowe. Niestety jest to jakos zgrzane i ten sposób odpada.

Podpowiedzcie jak to zamontować.  Bo ori emblemat jest też fest przyuklejony fo grila i nawwet siłą nie chciał odejśc, a boje sie też że połamie ramki grila.

Ktos coś ? Jak to zamienić?

22.png

565853679RS-F9R.jpg

Edytowane przez Angrek OO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cliner napisał:

Suszarka...podgrzać...grubsza żyłka wędkarska...wyczyścić starą taśmę...przykleić nowy...cieszyć się jak ładnie wygląda...🤠

Ale robiłeś to ?

Ja tak i wygląda na to, że to nie jest tylko na taśme dwustronną, tylko jest to zgrzane w kilku miejscach z ta podkładką - stąd pytam. 

Temat zyłki jest juz sprawdzony i nie u mnie się nie sprawdziłem. Zyłka pomogła przy wymianie tych okrągłych logo skoda i tego na tylnej klapie , bo tam jest tylko taśma dwustronna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem bez podgrzewania i moje pękło w jednym miejscu,ale sklejone i pomalowane PlastiDipem dało zadowalający efekt,problem jest w środkowej części.Podgrzane nie powinno pęknąć,nie pamiętam żeby było zgrzane i klejone.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 30.04.2020 at 18:01, Angrek OO napisał:

Koledzy kupiłem na superskoda ten oto emlbemat na grila.

Najpierw pomyślałem że od tej oryginalnej plastikowej podkładki odetne żyłka logo VRS i przykleje nowe. Niestety jest to jakos zgrzane i ten sposób odpada.

Podpowiedzcie jak to zamontować.  Bo ori emblemat jest też fest przyuklejony fo grila i nawwet siłą nie chciał odejśc, a boje sie też że połamie ramki grila.

Ktos coś ? Jak to zamienić?

22.png

565853679RS-F9R.jpg

Czołem,

odgrzewam temat. Podpowie ktoś jak sobie poradzić z demontażem znaczka VRS z przedniego grilla i jak zamontować nowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odciąć nożykiem (tapeciakiem) jest zgrzany w dwóch, albo trzech miejscach, najlepiej same nowe ostrze

nowy najlepiej na czarną taśmę piankową 2-stronnie przylepną

Edytowane przez whatsup (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za info. Ale masz na myśli odcięcie samego znaczka z tej „płytki” i naklejenie tylko liter w to samo miejsce, czy cały emblemat? Jakoś ciężko wyobrazić mi sobie klejenie nowego emblematu na taśmę? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odklejasz sam znaczek od tej płytkii kleisz na czarną cienką piankową taśmę dwustronną oczywiście docinając do obrysu pod znaczek, jutro zrobie zdjęcie to wkleję, znaczek na tylnej klapie też jest na taśmę dwustronną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy orientuje się może ktoś czy do rs 3fl pasuje  przedni oryginalny znaczek z grila od octavi 4 rs?

Moźe inaczej,gdzie można kupić czerwono czarny emblemat na gril do RS 245.Nie interesuje mnie te montowane za pomocą blaszki.

Superskoda nie ma,MotoHid również.

Edytowane przez Maario (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team