Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

@scary chodziło mi o gotowce dwukolorowe, bo że całe czarne to wiem - sam się zastanawiałem, ale w końcu pomalowałem w dwóch kolorach. Myślałem, że da się kupić i chciałem zobaczyć ile chcą za taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W weekend ogarnialem pierwsze male mody (silowniki maski) - ladna pogoda wiec zrobilem co sie da wlasnymi silami...

Napisy SKODA OCTAVIA usuniete! Tylek kury wyglada duuuuzo lepiej;) Podgrzalem suszarka i potem nic do zebow zalatwila sprawe... prawie! Musialem jeszcze zdrapac paznokciem nadmiar kleju i potraktowalem resztki kleju chemia - w OBI mozna kupic bardzo delikatny plyn (na bazie kwasku cytrynowgo) do usuwania kleju z naklejek, spisal sie rewalacyjnie - nie ma sladu po SKODA OCTAVIA, a lakier caly;)

Przod - logo kury i VRS postanowilem przeleciec plastdipem - niestety efekt to porazka! Z bliskiej odleglosci widac ze to fake i baaardo ciezko jest oderwac nadmiar materialu tak zeby krawedz chromowanej obwodki (ta co przylega do maski) miala idealne odciecie!!!

Plastdip oderwalem - moja zona stwierdzila ze to wiejski tune:D, ale wrzucam foty z prac...

Duzy plus dla plastdipu - schodzi idealnie, trzeba tylko minimum 3-4 warstwy polozyc!!!

Postanowilem ze pomaluje same kury profesjonalnie - lakierem, musze tylko miec czas;)

@Namo ile dales za malowanie i czym to potem przykleiles?

IMG_6966.JPG

IMG_6967.JPG

IMG_6968.JPG

IMG_6969.JPG

IMG_6970.JPG

Edytowane przez bartOS_RS (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się zastanawiam czy po prostu tego znaczka nożem nie potraktować by mieć ten efekt tła w kolorze lakieru. 

A środek i obwódkę na czarno w kolorze grilla zrobić. W Waw jest firma co dorabia każdy lakier w postaci spray więc sam sobie pomaluje.

Pytanie do tych co już ściągali znaczki - czy bolce są pod Strzałą czy któryś jest na tle też i usuwając tło bym go usunął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LEMUR napisał:

@Gwiazda masz trzy otwory pod kurą. Na filmiku @Namo pod koniec widać dokładnie jak są ułożone

no wlasnie wiem ze sa 3 bolce ale nie widac tu na filmie dobrze gdzie one sa umiejscowione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gwiazda napisał:

no wlasnie wiem ze sa 3 bolce ale nie widac tu na filmie dobrze gdzie one sa umiejscowione

zobacz sobie na drugiej stronie tego tematu...zrobiłem zdjęcie tych otworów. Jest to tylni emblemat, ale chyba z przodu jest podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team