Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

A ja wiem czy oni tam jakaś drucianą szczotka nie szoruja?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

401 KM / 500 Nm

Reklamy dla niezalogowanych

Bo myjnie w serwisach tylko rysuja auto... pianownica , mycie na 2 wiadra i czyste reczniki do wycierania to dla nich jakas magia...

• Lubię to 1

Zadzwon do dobrych tunerow i dostaniesz odpowiedz ze to gowno...

Jak chcesz dobrego boxa to szykuj ok 6-7k zl

Koszt sprzetu i programowania...

Ja mam BOX-a robionego w VTG i jestem bardzo zadowolony: moc +25KM moment+48Nm i lepszy, bardziej płaski jego przebieg.

Nie mam porównania do boxów za 6-7k ale musiałyby robić jakiś kosmos żebym się skusił bo mój kosztował <2k

Rozmawiałem z kilkoma tuningowcami którzy montują boxy z Vtech i nie bardzo polecają je do TDI 

Mówią ze w Dieslu dość ważny jest parametr konta wtrysku którego nie da się edytować na box-ie 

Dzięki temu przyrost mocy i momentu może by większy i bardziej precyzyjnie kontrolowany 

6 godzin temu, Octavinho napisał:

Ja mam BOX-a robionego w VTG i jestem bardzo zadowolony: moc +25KM moment+48Nm i lepszy, bardziej płaski jego przebieg.

Nie mam porównania do boxów za 6-7k ale musiałyby robić jakiś kosmos żebym się skusił bo mój kosztował <2k

Miła niespodzianka, że ktoś w Wawie zajmuje się boxami. VTG to akurat stara i raczej sprawdzona firma.

• Lubię to 1

319/452

U mnie od poniedzialku znika plyn chlodniczy. Podobno rozszczelnil sie zbiorniczek... musze czekac tydzien bo nie maja wolnych terminow w serwisie - jaja jak zwykle. Teraz wiem ze to pierwsza i ostatnia skoda. W audi zupelnie inna obsluga.

Ale jak policze ze jestem raz w tygodniu w serwisie i siedze tam i kwitne a oni ciagle mowia ze juz naprawione po czym w czasie jazdy znowu cos nie dziala i od nowa... z radiem walcze od nowosci - narazie 13 miesiecy

Stuki w zawieszeniu. Ostatnio silnik wyciagali bo jakies naprezenia. Przez tydzien stal w serwisie. A po tygodniu od odebrania z serwisu zaczal gubic plyn chlodniczy. Prawnik walczy w sprawie zaciskow - odpadajaca farba bo nie wymienilem w skodzie tylko u znajomego a spowodowane to bylo brakiem terminow bo klocki kupilem oryginalne w serwisie. Centralny tez juz byl wymieniany. Co chwile cos nowego zaczyna stukac. Plastiki trzeszcza. Avensis ktorym jezdzilem wczesniej byl smutnym i nudnym samochodem ale przez 250tys km nie bylo tylu jaj co tutaj w ciagu 37tys....

Dnia 22.07.2016 at 22:22, pawelrs napisał:

Czy dolot od golfa R cos pomoże ? Czy trzeba szukać cos innego. Bo do benzyny owszem.

A to pasuje? Albo vwr r600? :-D 

Bo vwr cup edition pasuje do golfa gtd, czyli do nas tez powinien. http://www.racingline-performance.com/vwr-cup-edition-intake

tylko pytanie czy jest sens? Co to da? Dźwięk? 

Dnia 04/05/2017 at 18:46, Mil3k6 napisał:

Już nie dziewica :) ukłuta Virusem ...jest  super :p

To gdzie robiłeś? W Pleszewie?

Ja byłem dzisiaj na ostatnim serwisie na gwarancji (mam do maja 2017) i czas wrzucić wirusa.

Masz DSG czy manual?

Tak Pleszew Full profesjonalizm

GoodHope zajmuje się tylko Dieslami wiec wie co robi  po za tym nie ma o nim złej opinii nigdzie ani nigdy nie słyszałem 

jak coś więcej to prv. 

Mam manual 

Edytowano przez Mil3k6

Byłem w Pleszewie na hamowni u niego. Spoko gość. Chłopaki się śmieją ze mnie bo
mi w serii wypluło 248 KM i chodzi fama, że na hamownię najlepiej do Pleszewa :)

Zdecydowanie lepiej dużą różnice czuć zwłaszcza przy większych prędkościach oraz z wysokich biegach

1 i 2 ośka nie ogarnia trakcja na suchym nie wie co ma zrobić ( o deszczu nie wspominam )

Generalnie czuć ze to auto dostało życia i chętnie przyspiesza  - z taką łatwością

Teraz to nie mówię chip tuning tylko ze Pan odblokował mi potencjał auta :D  

@Mil3k6

to chyba i ja muszę zrobić program.

Choć ja swoją bez programu pod 250 rozpędzam .

Ale zrobić trzeba bo już prawie każdy vrs jakiś program ma.

A przyspieszenia od 0-100 sprawdzałeś?

masz może wykres?

Z przyspieszenie do 100 jest problem w manualu 

nie daje rady wbijać tak biegów aby nie paliła sie trakcja 

Bez trakcji siwy dym z trakcją odcina a na sporcie sie smyka 

Kilka razy próbowałem i stwierdziłem jedno ze nie da rady teko pomierzyć , po za tym szkoda dwu masy i jednak myślę nad pomiarem między 80 - 160 lub 100 - 200 ale nie mam już punktu odniesienia bo  nie zrobiłem pomiaru przed 

Panowie, żeby nie zakładać nowego wątku. Czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie firmy GCS Tuning z Krakowa? Robił tam ktoś auto? Może polecić/odradzić?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.