Skocz do zawartości

LED w lampach przednich przeciwmgielnych


mez2008

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem żarówki na LED w lampach przednich przeciwmgłowych.
Zmieniłem ustawienia lamp w VCDS - brak informacji o spalonej żarówce.
W chwili obecnej nowe LEDy mrugają co drugie włączenie  świateł przeciwmgłowych.
 Raz świecą, raz mrugają, wystarczy włączyć jeszcze raz aby pracowały normalnie.
Czy ktoś miał taki sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2018 at 08:28, -skaler- napisał:

A jakie ledy włożyłeś? I jakie kodowanie do nich wrzuciłeś?

Kupiłem takie:

https://pl.aliexpress.com/item/2-Sztuk-ar-wka-LED-Dla-Skoda-Octavia-Octavia-A7-A7-Sedan-Combi-2013-2014-2015/32852472487.html

Dziwne że mrugają  co drugie ich właczenie.

Adaptacje ustawiłem na LED 46 - wszystkie zmiany wersji żarówek nić nie poprawiają.

Prąd też zmieniałem od wartośći 10 do 127 - bez poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hlxg 2 Sztuk HB3 9006 HB4 H1 H3 H4 H7 H11 H8 LED Auto S2 LM Samochodów Car Styling Samochodów Reflektor Żarówki 72 W 6500 K 4300 K 8000 K
http://s.aliexpress.com/b6rqIzmQ?fromSns=Copy to Clipboard

Ja mam takie wsadzone i chodziły bez żadnego kodowania. Potem tylko zmieniłem żeby minimalnie się ściemniały i działa wszystko bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mez2008 wiesz na jakich to jest diodach (nie widziałem w opisie z ali)? Miałem na oko identyczne, na diodach 5630 - nie mrugały, brak problemów technicznych. Z tym, że dawały dosłownie 0 światła, jedynie barwa była ok. Wyleciały po 1 dniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mazzi86 napisał:

@mez2008 wiesz na jakich to jest diodach (nie widziałem w opisie z ali)? Miałem na oko identyczne, na diodach 5630 - nie mrugały, brak problemów technicznych. Z tym, że dawały dosłownie 0 światła, jedynie barwa była ok. Wyleciały po 1 dniu...

Świecą ładnie ( reaguja na zmianę wartości prądu od 0 do 127) tylko nie wiem dlaczego co drugi raz.

Czy jakaś adaptacja jest jeszcze potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mazzi86 napisał:

Jeśli dobrze pamietam to jedynie przestawiłem przeciwmgielne na LED, żeby nie było błędu. Nic więcej nie ustawiałem.

Też tak zrobilem, ale co 2 właczenie przeciwmgielnych powoduje że LED'y mrugają zamias świcić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej coś podobnego do tego co linka Ci wrzuciłem. Albo u Leca też ma takie zestawy. Zależy jak Ci na czasie zależy. I problem napewno zniknie bo to raczej z samymi żarówkami coś nie tak. A tamte przynajmniej będą świecić A nie dawać tylko biały kolor w lampie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, -skaler- napisał:

Kup lepiej coś podobnego do tego co linka Ci wrzuciłem. Albo u Leca też ma takie zestawy. Zależy jak Ci na czasie zależy. I problem napewno zniknie bo to raczej z samymi żarówkami coś nie tak. A tamte przynajmniej będą świecić A nie dawać tylko biały kolor w lampie. 

o to to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chłopaki to powiedzcie jak to jest z tymi cornerami. Mam o 3 2018 i strasznie mnie denerwuje to żółte światło szczególnie że mam wszystko led. Czy jak kupię to co polecacie to wywali mi błędy? Czy kabel VCDS POMOZE ? Jestem laikiem i Proszę o pomoc. Przyjdzie lato to się pochwalę małymi modyfikacjami bo narazie wygląda na zimowkach jak rozrzutnikdo gnojuhahahahah ?

Edytowane przez Szwedzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u leca takie:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Swiatla-Mijania-C6S-SMALL-Serie-LED-H8-H9-H11-Seoul-6000k-3600LM-30W-Alum.-FAN/2208

Świecą mega, ładnie się ściemniają, żadnych błędów. Wymiana bezproblemowa (największym problemem było 'wyrwanie' tych zaślepek w zderzaku przy lampach - nie chciałem nic połamać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W podręcznych narzędziach przy kole jest zapasowym taki drucik, haczyk z kółkiem na palec.. W tym plastiku jest dziurka na środku. Wkładasz i ciągniesz raz a dobrze. Zdecydowane szarpniecie bez zastanowienia.
Dobrze wcześniej podjechać na myjke i wypłukać piach z okolic tej ramki..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupione w Motohid to samo co @Godlik. Jest duża zmiana wizualna, doświetlenie też widoczne. Nie oślepia z naprzeciwka . Jedyny mankament nie wiem czy nie muszę poprawić prawie lampy od pasażera bo coś jakby tam było nie tak.... 6000k mi nie przeszkadza( sprawdze w deszczu) ale wydaje mi się że 5000k byloby optymalne z xenonem.

20190412_224123-2016x1512.jpg

20190412_224146-2016x1512.jpg

20190412_224133-2016x1512.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szcz3p4n napisał:

AdiRuti a w pozycyjnych światłach co masz wsadzone że tak ładnie "rzęski" oświetla?
Zgadzam się 5000k było idealnie z ksenonem emoji3.png

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Kupione w Motohid  u @lec dokladnie to http://sklep.motohid.pl/mobile/pl/p/W5W-LED-6xSMD-5630-Epistar-radiator-LENS-biala-4700k-canbus-v2/2370 

20190411_214311-2016x1512.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw

a jak masz dostep do vcds to mozna pojsc nawet w te:
http://sklep.motohid.pl/pl/p/Swiatla-LED-C6M-ALL-in-One-H8-H9-H11-COB-6500k-2000LM-25W-Alu-FAN/2215

bez kodowania niestety wyrzucą błąd, swieća troche słabiej niż te które podal Adi, ale i tak jest efekt niebo a ziemia... 

ps
nie, to nie te same co za frytki sa na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team