Skocz do zawartości

Domykanie szyb w deszczu MY2015 i asystent świateł mijania


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

@rrobert to lusterko z asystentem świateł mijania które pojadę do Ciebie montować ma tego RLFS którego można zakodować pod domykanie w deszczu?

Wychodzi na to, że akurat w MY2015 według BriSKoda nie da się tego ustawić. Jedynym wyjściem jest wymienić lusterko dzięki któremu zyskujemy asystenta świateł mijania i oczywiście domykanie w deszczu. Jaki numer ma to lusterko? To jest tylko do wymiany to co przylega do szyby czy całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są z białą i czarną - one się różnią dodatkowymi trzema literami na końcu

tu masz jak to ruski założyli:

Поехали! Ассистент дальнего света (FLA, HBA) кому как нравится :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to szary przód. a czujnik potrzebujesz 5q0599547 bez żadnej litery. kup najtańszy i nie przejmuj się stanem silikonu na czujniku i tak jest do wymiany. potem kup silikon na czujnik albo w ASO o numerach 8U0955609 lub na allegro np tu PŁYTKA ŻEL DO SENSORA DESZCZU SKODA OCTAVIA SUPERB (5776963719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. najlepiej napisać do nich i zaproponują taki jak jest potrzebny. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrobert gdzie bym nie szukał 5G0857511B to zawsze wyskakuje samo lusterko z tym mocowaniem, bez obudowy czujnika przy szybie. Może to są oddzielne części? Może by się dało oddzielić moje lusterko (RSowe) z czarną ramką i podłączyć do tej obudowy czujnika którą ty masz z asystentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez jak byłem u Ciebie to włączyłeś mi to domykanie okien...i jak byłem drugi raz to sprawdzaliśmy domykanie i nie działało to (ja lałem wodę po szybie, a Ty psikałeś na czujnik i się nie chciały domknąć).... czy powodem jest ten czujnik ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

5g0857511B  

 

5g0857511d

a ty masz takie 7n0857511

Znalezione obrazy dla zapytania 7n0857511

czujnik światła i deszczu montowany jest w uchwycie lusterka w dwóch ostatnich a w przypadku pierwszego czujnik montowany jest w uchwycie kamery

Znalezione obrazy dla zapytania kamera octavia iii  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ucho235 napisał:

@Enriquez jak byłem u Ciebie to włączyłeś mi to domykanie okien...i jak byłem drugi raz to sprawdzaliśmy domykanie i nie działało to (ja lałem wodę po szybie, a Ty psikałeś na czujnik i się nie chciały domknąć).... czy powodem jest ten czujnik ? 

dokładnie tak

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lusterko 7N0857511K 9B9. Czyli takie coś:

7N0857511K.thumb.jpg.cfb15cb893b2cc67637

Może nie trzeba go wymieniać lusterka tylko samą obudowę na czujnikiem i asystentem? Są na zdjęciu powyżej jakieś zaczepy.

568c26952a210_Wymieni.thumb.jpg.695ede17

Wtedy zachowam czarny kolor ramki, całe lusterko, a wymieni się czujnik który będzie domykał w deszczu?

Dnia 29.12.2015 at 09:23, rrobert napisał:

czujnik potrzebujesz 5q0599547

Nie mogę nic znaleźć w Google i na Allegro pod tym numerem, dobry podałeś? Ale, obudowę czujnika z asystentem świateł mijania masz? Co @rrobert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team