Skocz do zawartości

Rekomendowane ASO w Krakowie


Bandini

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu będę w moim rodzinnym ukochanym Krakowie i w związku z przypadającym w tym okresie przeglądzie po trzech latach chciał bym powymieniać parę różnych płynów w mojej "niebieskiej besti".

Teraz pytanie, jak w temacie do krakowiaków i nie tylko...

Które ASO polecacie, a które należy omijać z daleka.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Rekomendowane ASO w Krakowie

@Bandini na Zakopiańskiej zapomnieli mi wymienić płynu hamulcowe w sprzęgle, w wyniku czego padł mi wysprzęglnik i pompa sprzęgła.
Wyparli się tego i zamiast to diagnozować zaproponowali wymianę sprzegła, oczywiście na mój koszt.
Na gwarancyjną wymianę klapy zażyczyli sobie minimum 4 tygodnie.

Na Conrada tak jak i na Zakopiańśkiej nastawieni są bardzo na klienta flotowego. Czyli przyjeżdzasz na przegląd, zostawiasz 2.000,- i wyjeżdzasz bez marudzenia, bo płaci firma. Na Conrada za wymianę oleju, bez flitrów/oleju itd, zażyczyli 286,-...

Na Kocmyrzowskiej moim zdaniem jest najrozsądniej, przynajmniej cenowo. Byłem tam dwa razy z autem żony i było ok. 
Tyle, że tam trzeba się dużo wcześniej umawiać.

Dobre recenzje wśród znajomych zbiera Wieliczka, tuż za granicą Krakowa. Sam tam nie byłem, więc się nie wypowiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Milord dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź.
Czytałem o Twoim przypadku na Zakopiance i skreślam ich całkowicie z listy.
Na Conrada byłem kiedyś po dwa razy po części i po nieprzyjemnej obsłudze też obiecałem sobie, że moja noga więcej tam nie postanie.
Nie zależy mi bardzo na cenie uslugi, a dużo bardziej na jakości. Mogę zapłacić 100 czy 200 zł więcej, ale być pewnym że wszystko zostało wygnanie zgodnie z procedurami.
Wieliczka blisko więc nie ma problemów.
Co do Kocmyrzowskiej to byłem tam tylko na jeździe próbnej i było bardzo miło.
Tak wiec po Twojej wypowiedź pozostały mi tylko dwa do wyboru.
Jeszcze raz dzięki wielkie.

Może ktoś jeszcze ma coś ciekawego do dodania o Wieliczce lub Kocmyrzowskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszce raz dziękuję za wskazanie odpowiedniego miejsca na serwis i wymianę płynów w moim RS-ie.
Panowie w Wieliczce spisali się na medal ?
Profesjonalna, miła i chętna do rozwiązania wszelkich problemów ekipa zasługuje na najwyższą ocenę!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=918]Milord[/mention] następnym razem nawet się nie zastanawiaj.

Zadzwoń tylko minimum dwa tygodnie wcześniej, zarezerwować miejscówkę.

Ja napewno do nich wrócę.

Edytowane przez Bandini (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team