Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo polecam Michała (to ja jechałem do niego z Białegostoku 200 km i było warto) 😁

Przyjechałem wieczorem i tak się fajnie gadało, że do domu wyjeżdżałem dosłownie "rano". 

Był z nami jeszcze jego szwagier i chłopaki są tak fajnie zakręceni, że chcieli mi jeszcze o świcie pokazać bolid Kubicy 😁 Pojechałbym zobaczyć, gdyby nie fakt, że do domu daleko 😂

Robota profesjonalna i Michał ma już duże doświadczenie więc wie do której dziurki zajrzeć w naszych Skodach 🤪

Montowałem u niego wersję high ze spryskiwaczem i działa super. 

Tego moda nigdy nie zapomnę a zrobiłem już ich trochę w swoich autach 😉 Bardzo się cieszę, że poznałem chłopaków w takich okolicznościach i również pozdrawiam ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomo1978 To był mój brat ;) ale skąd on sie tam wziął wtedy to nie wiem :D
Nie wiem czy przypadkiem nie chciał bym mu wtedy zajrzał do kamery bo to on sie uparł na najniższy koszt do służbowego i włożyłem chińczyka ;) To jedna z tych co musiałem potem wymieniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie planuje dokupić do mojej O3 kamerę cofania znalazłam coś takiego https://allegrolokalnie.pl/oferta/kamera-cofania-skoda-octavia-3-superb-3-v6t
W vcds odblokowałem funkcje kamery wygląda to tak czy kamera z linka podejdzie do tego radia dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie 3bdfb247dcb9950a2385736722d4d79a.jpge938776ee11f4b0f2e16c9f7587f86f6.jpga6df5b1da468447697ebd062712b5d77.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. podejdzie. Wyglada mi to na MIB2 z 2017...
Więc śmiało.

Kamera... nie wiem jak z jej jakością ale jak chcesz po taniości bez jakiejkolwiek gwarancji na przyszłość to jakiś obraz zobaczysz..
Ale jak ekran wiekszy założysz bo możesz.. to może się zemścić, trudno ocenić.
Wycieraczki tylnej rozumiem nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. podejdzie. Wyglada mi to na MIB2 z 2017...
Więc śmiało.

Kamera... nie wiem jak z jej jakością ale jak chcesz po taniości bez jakiejkolwiek gwarancji na przyszłość to jakiś obraz zobaczysz..
Ale jak ekran wiekszy założysz bo możesz.. to może się zemścić, trudno ocenić.
Wycieraczki tylnej rozumiem nie masz?


Witam niestety nie mam tylniej wycieraczki bolero z 2016 gość oferuje jeszcze rozdzielczość 720x480 ale nie wiem czy podejdzie i właśnie szukam odpowiedzi

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z forumowiczów dysponuje szablonem do wycięcia większej dziury pod kamerę ? Chinol zdechł w związku z tym chce przejść na większą klamkę i linie skrętne w kamerze . 

Edytowane przez Mefju (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich. Pozwolę sobie odgrzać temat.

Moje auto Octavia 3 2016r., model radia: 5Q0035840B.

Zamówiłem kamerkę taką jak w linku:

https://pl.aliexpress.com/item/32832472217.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2a1a5c0fzWvxIO

I zamontowałem, lecz nie wyświetla obrazu na radiu. Oczywiście wszystko zakodowałem.

Przy montażu sugerowałem się filmem poniżej:

Podłączyłem jak na zdjęciu poniżej:

Bez tytułu.png

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć co robię nie tak?

Edytowane przez kamilosbos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KOLEC napisał:

Niebieski też musi być podłączony a najlepiej jak podłączysz czerwony i niebieski pod + światła cofania.

Niebieski podłączony, lecz dalej to samo ;/

Przy wyciąganiu pinów kabla sygnałowego z niebieskiej kostki jeden się uszkodził. Miałem konektor 000979009 i taki założyłem. Może to jest powodem, że nie działa mimo iż ten konektor udało się włożyć do niebieskiej kostki?

Załączam zdjęcie błędu z VCDS.

IMG_20210424_193756.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny dokręciłem śrubą która była wkręcona w klapę bagażnika. 

Chciałbym sprawdzić czy ta niebieska kostka z wtyczką jest dobrze zarobiona, ale nie mam żadnego starego aparatu. Może jakieś inne sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny kabel podłącz pod jakikolwiek brązowy w klapie bagażnika bo nie zawsze na klapie jest masa. Sprawdź próbnikiem lub miernikiem uniwersalnym potem czy na tym czarno / czerwonym jest napięcie 12volt. Jak jest to coś z kablem sygnałowym albo kamerą. 

Edytowane przez KOLEC (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy tutaj jestm, fajne macie mody 🙂

Tez chce doposazyc swoja octavie 3, w kamerke cofania 3v0827566h
Ale posiadam kabel do wersji LOW, da rade cos z tym zrobic?
Czy mozna dodac 2x przewody  Can L i H
Bo samego kabla nie moge znalezc
Pozdrawiam

20210503_053017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy tutaj jestm, fajne macie mody
Tez chce doposazyc swoja octavie 3, w kamerke cofania 3v0827566h Ale posiadam kabel do wersji LOW, da rade cos z tym zrobic?
Czy mozna dodac 2x przewody  Can L i H
Bo samego kabla nie moge znalezc
Pozdrawiam 20210503_053017.thumb.jpg.04207bf5568e6e0d0f66e1bb8f971d31.jpg
Rozumiem, że masz w aucie Low i chcesz wymienić na high?
Wystarczy dwa cany do radia dociągnąć i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bandini napisał:

Rozumiem, że masz w aucie Low i chcesz wymienić na high?
Wystarczy dwa cany do radia dociągnąć i gotowe.

Wlasnie ze nie mam, kupilem kamere okazyjnie, myslalem ze jest Low, a ze spryskiem to HG
a wiazke mam taka

Kamera kabel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze nie mam, kupilem kamere okazyjnie, myslalem ze jest Low, a ze spryskiem to HG
a wiazke mam taka
1909330093_Kamerakabel.thumb.jpg.f37fccb0bcd4293cb7b81c28bc84811d.jpg
No to luzik tylko musisz do tego co masz dołożyć jeszcze dwa Cany i wymienić wtyczkę na wiązce. Do high jest inna niż do Low.
Podłączenie też inne. Rób według schematu do high który jest w tym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem u chińczyka kamerkę cofania. Zestaw miał być p&p, ale po zastosowaniu baypasa z zestawu radio w ogóle się nie włącza, a zasilanie jest. Może mieliście podobny problem i da się to jakoś rozwiązać.

IMG_20210507_191329.jpg

Screenshot_20210507_193531_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team