Jump to content

Enriquez

Recommended Posts

No właśnie chodzi mi o te w tej kostce 8 pinowej, której wrzuciłem zdjęcie. Gdzie wykorzystujemy 5 pinów. We wtyczce z kamery są płaskie męskie i dlatego myślę, że tu powinny być płaskie żeńskie.

Może się mylę? Już sam nie wiem? Ale jak coś płaskie to ciężko wepchać okrągłe ^_^

VOLKSWAGEN-VW-Skoda.jpg

Chyba sam się zamotałem. 

Te co piszesz 000979034e to faktycznie są lekko spłaszczone. 

Sorry i dzieki wielkie. 

Takie zamawiam 

dd881bc537942ec33eb00439ee573f9b.jpg

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie ta klamka z kamera z chin jest naprawde przyzwoita. Cala jest w gumie dzieki temu jest szczelna. Podobnia jak orginal zreszta. Problem jest taki ze do niej musialem na szrocie dokupic blache mocujaca bo w nowych oktaviach klamki juz  sa wciskane na zatrzaski a kamera ktora kupilem nie.

No i zasilanie do kamwery...musi byc przez przekaznik od zarowki cofania bo o odpaleniu silnika mamy efekt paskow.  Chyba ze sobie kodowaniem wylaczymy kontrole przepalenia. 

IMG_20170421_173129.jpg

Edited by Pieer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Chłopaki czy znajdzie się ktoś (jestem z woj. Podlaskiego - Białystok ale mogę podskoczyć do np. Warszawy) kto wstawi mi taką kamerkę + zakoduje mi doświetlanie zakrętów przez halogeny i włączy hill hold? niestety sam nie posiadam vcds ani umiejętności - a bardzo podoba mi się taki mod z kamerką. Mam octavię z bolero z 2016 bez navi ale ze smartlinkiem. (takie http://tiny.pl/g56sg). 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sialek napisał:

Chłopaki czy znajdzie się ktoś (jestem z woj. Podlaskiego - Białystok ale mogę podskoczyć do np. Warszawy) kto wstawi mi taką kamerkę + zakoduje mi doświetlanie zakrętów przez halogeny i włączy hill hold? niestety sam nie posiadam vcds ani umiejętności - a bardzo podoba mi się taki mod z kamerką. Mam octavię z bolero z 2016 bez navi ale ze smartlinkiem. (takie http://tiny.pl/g56sg). 

Podskocz na slask :)

3 minuty temu, rrobert napisał:

Sprawdzone ustawiłem to u siebie 

W adaptacjach trzeba przestawić typ oświetlenia z żarówki na led

Wiec podziel sie wiedza aby inni tez mogli ja posiadac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team