Jump to content

Enriquez

Recommended Posts

Skrętne linie to fajny bajer natomiast zdecydowanie przydatne jest spryskiwanie. Czy ktoś już rozkminił jak można to najłatwiej zrobić przy kamerkach, które nie mają tego fabrycznie? Np. w chińczyku. Czy można przewiercić otwór i wstawić duszę czy to zbytnia rzeźba?

BDW - czy ktoś może z doświadczenia powiedzieć, czy obraz z kamery od ryżowców mocno różni się od fabrycznej? W niektórych opisach sprzedawcy chwalą się matrycą Sony.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, nie widzialem obrazu ze "skośnej" kamery. W oryginale obraz jest bardzo zadowalający. Teściowa i własnego psa leżących na podjeździe poznasz bez najmniejszych problemów
Co do sprysku to od MY2016 oryginalne kamerki już są przygotowane do dysz i wymaga tylko ją dokupić podłączyć wężyk przez rozgałęźnik od tylnej wycieraczki i wszystko bangla.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o zasilanie.. Tam w klapie bagażnika nie można skorzystać z tego dla silnika tylnej wycieraczki? Pewnie po zaplonie jest..

Byłbym gotowy ją nawet wypiąć bo i tak nie używam, a majac kamere tym bardziej sie nie przyda :>

Ciekawe czy wplyw na jasność obrazu będzie mialo podświetlenie rejestracji LED. Będę musiał dodać nowa funkcje by się rozjasnialy na 100% w czasie działających wstecznych :> Bo teraz w czasie jazdy mam 30% mocy a 100% tylko przy CH/LH

Taptap

Link to comment
Share on other sites

W sumie żadna, ale te rozmowy o podłączaniu do lampy cofania albo zapalniczki wybiły mnie z planu.. Nie mam żadnej ochoty na grzebanie w boczku bagażnika :]

Wiec tak, albo wezmę zasilanie z czegoś w klapie albo lece do przodu.

Ale właśnie.. O co chodzi z RG178?

To musi być koncentryczny? Nie dwa kabelki w jednym przewodzie.. z jednej strony fakra a z drugiej do pinow 6 i 12 w niebieskiej wtyczce.

Mowie tu o przypadku kamery LOW z ktorej wychodzi tylko zasilanie + i - oraz fakra.

Taptap

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś @Enriquezmontował mi w O2 Bluetooth i był przeciwny użyciu tych złaczek, czemu się nie dziwię, jednak ja wolałem to rozwiązanie by nie psuć instalacji, jednak minęło wiele lat i wszystko działa bez problemu, jak zwykle coś za coś :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team