Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginał, taki mi się udało kupić. Poszukaj na Alle 3V0 857 566 A. Może być C, F. Byle była szara Fakra i wtyczka czarna 8 PINowa.

Co do klamki - kupujesz jakiś chiński szajs i w miejsce kamery wsadzasz tą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te linie dynamiczne zależą od wersji stacji multimedialnej? Ja mam oryginalną kamerę z amudsenem i linie są nieruchome... Generalnie kamerka jest spoko, ale w zimie szybko się syfi, szkoda nie pomyśleli o takim systemie jak w golfie, gdzie kamerka wysuwa się spod znaczka, jak jest potrzeba. Chyba mieli sporo skarg w tej sprawie, bo widzę że w aktualnym konfiguratorze zamówić można tylko kamerkę z... spryskiwaczem :)

Także Panowie, kolejne mody przed Wami :D

Edytowane przez phil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. W Octavii nie ma ruchomych linii do pewnego rocznika. Później nie wiem. Jeżeli jest niebieskie tło, to oznacza to dodatkowy moduł. Linie takie jak u mnie to dodatkowy moduł, ale już wbudowany w kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema. Nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę tutaj. Potrzebuję zamontować u siebie jakąś kamerę cofania. Zastanawiam się nad jakimś modelem w lusterku np takim http://eleosklep.pl/bezprzewodowa-kamera-cofania-1-p-52.html. Możecie coś polecić w dobrej cenie? Chyba, że jakieś inne sensowne rozwiązanie...

Edytowane przez lumak2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam, czy ma ktoś jakieś pomoce jak poprowadzić kable, jakich użyć i jak podłączyć do kamerki  3v0827566a w octavii 3 do radia amundsen

Edytowane przez LEMUR
przeniesienie do odpowiedniego działu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie takie pytanie.

Skoda z 2017 po lifcie z Bolero 8" wersja style. - Co i jak mam sparwdzić czy da radę podłączyć kamere cofania do tego radia?

Ogólnie radio się już tak dziwnie zachowuje ze raz na jakiś czas jak włącze wsteczny dzieki ekran na 2 części z tym małym autkiem na którym obrazuje czujniki cofania i na drugie pole gdzie powinien być obraz z kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - zasilanie stałe - nie po stacyjce - czerwony

5 - masa - czarny

4 - CAN H - INF - pomarańczowy

8 - CAN L - INF - niebieski

Wszystkie potrzebne kabelki znajdziesz we wtyczce quadlock radia.

Brązowy służy do otwierania znaczka VW w Passacie.

1 godzinę temu, Pieer napisał:

Panowie takie pytanie.

Skoda z 2017 po lifcie z Bolero 8" wersja style. - Co i jak mam sparwdzić czy da radę podłączyć kamere cofania do tego radia?

Ogólnie radio się już tak dziwnie zachowuje ze raz na jakiś czas jak włącze wsteczny dzieki ekran na 2 części z tym małym autkiem na którym obrazuje czujniki cofania i na drugie pole gdzie powinien być obraz z kamery

Podłącz sobie cokolwiek do radia co daje obraz i zobacz czy wyświetli. Może być aparat foto, może być DVD - cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Enriquez napisał:

1 - zasilanie stałe - nie po stacyjce - czerwony

5 - masa - czarny

4 - CAN H - INF - pomarańczowy

8 - CAN L - INF - niebieski

Wszystkie potrzebne kabelki znajdziesz we wtyczce quadlock radia.

Brązowy służy do otwierania znaczka VW w Passacie.

Podłącz sobie cokolwiek do radia co daje obraz i zobacz czy wyświetli. Może być aparat foto, może być DVD - cokolwiek.

czyli rozumiem mam odkręcić radio - wysunąć je i poszukać czy jest jakieś wolne gniazdo in video?

Podpowiecie mi jak powinno ono wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team