Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie chodzi mi o te w tej kostce 8 pinowej, której wrzuciłem zdjęcie. Gdzie wykorzystujemy 5 pinów. We wtyczce z kamery są płaskie męskie i dlatego myślę, że tu powinny być płaskie żeńskie.

Może się mylę? Już sam nie wiem? Ale jak coś płaskie to ciężko wepchać okrągłe ^_^

VOLKSWAGEN-VW-Skoda.jpg

Chyba sam się zamotałem. 

Te co piszesz 000979034e to faktycznie są lekko spłaszczone. 

Sorry i dzieki wielkie. 

Takie zamawiam 

dd881bc537942ec33eb00439ee573f9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta klamka z kamera z chin jest naprawde przyzwoita. Cala jest w gumie dzieki temu jest szczelna. Podobnia jak orginal zreszta. Problem jest taki ze do niej musialem na szrocie dokupic blache mocujaca bo w nowych oktaviach klamki juz  sa wciskane na zatrzaski a kamera ktora kupilem nie.

No i zasilanie do kamwery...musi byc przez przekaznik od zarowki cofania bo o odpaleniu silnika mamy efekt paskow.  Chyba ze sobie kodowaniem wylaczymy kontrole przepalenia. 

IMG_20170421_173129.jpg

Edytowane przez Pieer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rrobert napisał:

Wystarczy zmienić w kodowaniu  że jest Led zamiast żarówki i jest wszystko ok

Podasz ktore bity?

Sprawdze czy wystarczy :)

Edytowane przez Pieer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy znajdzie się ktoś (jestem z woj. Podlaskiego - Białystok ale mogę podskoczyć do np. Warszawy) kto wstawi mi taką kamerkę + zakoduje mi doświetlanie zakrętów przez halogeny i włączy hill hold? niestety sam nie posiadam vcds ani umiejętności - a bardzo podoba mi się taki mod z kamerką. Mam octavię z bolero z 2016 bez navi ale ze smartlinkiem. (takie http://tiny.pl/g56sg). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sialek napisał:

Chłopaki czy znajdzie się ktoś (jestem z woj. Podlaskiego - Białystok ale mogę podskoczyć do np. Warszawy) kto wstawi mi taką kamerkę + zakoduje mi doświetlanie zakrętów przez halogeny i włączy hill hold? niestety sam nie posiadam vcds ani umiejętności - a bardzo podoba mi się taki mod z kamerką. Mam octavię z bolero z 2016 bez navi ale ze smartlinkiem. (takie http://tiny.pl/g56sg). 

Podskocz na slask :)

3 minuty temu, rrobert napisał:

Sprawdzone ustawiłem to u siebie 

W adaptacjach trzeba przestawić typ oświetlenia z żarówki na led

Wiec podziel sie wiedza aby inni tez mogli ja posiadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sialek napisał:

@Pieer a gdzie dokładnie ?:) i czy myślisz o sobie - dałbyś radę mi to ogarnąć? (nie ma problemu może być odpłatnie)

Na.slasku wystarczy ze pojedziesz na zlot kazdy chetnie ci pomoze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team