Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Bez druta pilota ciezko przecisnac kable przez szpare w gumowym laczniku i w klapie bagaznika. Reszta jest tak jak piszesz @Szuli88 zrobiona

Edytowane przez Pieer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

a czy na mały otwór w klapie są dostępne kamerki HIGH? Niestety wszystko co widzę w internecie to pod  duży otwór a jak jest pod mały to tylko LOW. 

Jeżeli są podeślecie jakiś numer takiej kamerki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrętne linie to fajny bajer natomiast zdecydowanie przydatne jest spryskiwanie. Czy ktoś już rozkminił jak można to najłatwiej zrobić przy kamerkach, które nie mają tego fabrycznie? Np. w chińczyku. Czy można przewiercić otwór i wstawić duszę czy to zbytnia rzeźba?

BDW - czy ktoś może z doświadczenia powiedzieć, czy obraz z kamery od ryżowców mocno różni się od fabrycznej? W niektórych opisach sprzedawcy chwalą się matrycą Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie widzialem obrazu ze "skośnej" kamery. W oryginale obraz jest bardzo zadowalający. Teściowa i własnego psa leżących na podjeździe poznasz bez najmniejszych problemów
Co do sprysku to od MY2016 oryginalne kamerki już są przygotowane do dysz i wymaga tylko ją dokupić podłączyć wężyk przez rozgałęźnik od tylnej wycieraczki i wszystko bangla.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zasilanie.. Tam w klapie bagażnika nie można skorzystać z tego dla silnika tylnej wycieraczki? Pewnie po zaplonie jest..

Byłbym gotowy ją nawet wypiąć bo i tak nie używam, a majac kamere tym bardziej sie nie przyda :>

Ciekawe czy wplyw na jasność obrazu będzie mialo podświetlenie rejestracji LED. Będę musiał dodać nowa funkcje by się rozjasnialy na 100% w czasie działających wstecznych :> Bo teraz w czasie jazdy mam 30% mocy a 100% tylko przy CH/LH

Taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie żadna, ale te rozmowy o podłączaniu do lampy cofania albo zapalniczki wybiły mnie z planu.. Nie mam żadnej ochoty na grzebanie w boczku bagażnika :]

Wiec tak, albo wezmę zasilanie z czegoś w klapie albo lece do przodu.

Ale właśnie.. O co chodzi z RG178?

To musi być koncentryczny? Nie dwa kabelki w jednym przewodzie.. z jednej strony fakra a z drugiej do pinow 6 i 12 w niebieskiej wtyczce.

Mowie tu o przypadku kamery LOW z ktorej wychodzi tylko zasilanie + i - oraz fakra.

Taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie dokładnie w radiu wpina się zasilanie kamery? 

IMG_1253.JPG.d49327d8b28b5d44dd25b4a0de8a290a.JPG

Rozumiem że w zaznaczonych miejscach podaje sygnał video i can, a prąd? To będzie też jakieś wolne gniazdo czy muszę się wpiąć razem z innym przewodem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem:

http://cms2.netnews.cz/files/shop-attachments/6495308/40619.-kodovanie-6C-Highline-cam.pdf

Nie do końca tylko widzę czy tam można się dopiąć zarobionymi pinami do tych +12 i - czy trzeba dolutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te widziałem. Miałem nadzieję że można to zrobić bez ingerencji fabryczna wiazke, ale wychodzi że nie. Dzięki! 

Czy zostaje albo lutowanie albo zastosowanie takiego ustrojstwa

IMG_1260.JPG.3c91ea6dd35fb1547102cac9a1dc5702.JPG

Edytowane przez Cube (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś @Enriquezmontował mi w O2 Bluetooth i był przeciwny użyciu tych złaczek, czemu się nie dziwię, jednak ja wolałem to rozwiązanie by nie psuć instalacji, jednak minęło wiele lat i wszystko działa bez problemu, jak zwykle coś za coś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team