Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nic tam nie poczytam, bo trzeba być użytkowaniem VCP i się zalogować.
A możesz zrobić jakieś zrzut ekranu tego wątku?
Być może będę miał dostęp do VCP za jakiś czas to bardzo chętnie bym to rozpracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak dorwę interfejs to będę dalej działał. Póki co kamerka leci do szuflady. 

Przynajmniej mam narazie spryskiwacz. Reszta musi poczekać. 

Enriquez dziękuję za wszelkie informacje. 

Dla zainteresowanych porównanie kamery Low z High. 

Optyka wyraźnie inna. Jak myślę dlatego potrafi lepiej oddalać w razie potrzeby i inne bajery

20170620_014228.thumb.jpg.1a72a5e395ea2e57f935dd5d0b471fd6.jpg

Edytowane przez Bandini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i zawitał do mnie interfejs VCP więc mogę wrócić do tematu kamery.
Z racji iż jestem nowym użytkownikiem tego wspaniałego ustrojstwa będzie potrzebne Wasze wsparcie.
Rozumiem, że taką nową RVC należy uzupełnić o soft, którego fabrycznie w niej nie ma.
Teraz pytanie. Gdzie go znaleźć i jak go załadować?
Nadmienię, że próba wgrania procedurą (podobnie jak w przypadkuo VIM dpowiedniego pliku ZDC) skutkuje błędem i nic nie zmiena.
Wszystkich zorientowanych mniej lub więcej w temacie VCP proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do tego gościa.
Superb MY2017 RVC retrofit - No End of Line Programming Error

https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=80832&share_tid=2114&url=https%3A%2F%2Fvcp-forum%2Ede%2Fviewtopic%2Ephp%3Ft%3D2114&share_type=t

On ci to zrobi zdalnie, ale nie powie jak. Taki już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klamkę z kamerą od Tiguana z Kanady.

Jak podłączyłem pod TV w domu to działa (obraz bez linii parkowania) i wykrywa sygnał jako NTSC 3.58

Generalnie wychodzi z niej szara fakra i zasilanie +/-

Próbowałem ją podłączyć w aucie i zakodowalem jak LOW ale przy pierwszej próbie wrzucenia wstecznego wyrzucalo brak sygnału a przy następnej już nie działały czujniki do czasu skasowania błędu.

Czy jest szansa żeby ją zastosować z MIB2 Bolero z BT ?

Nie zależy mi na żadnych liniach więc jak nie to pozostaje mi wrzucić chinczyka który wrzucał @Pieer

W sumie to w tym Tiguanie chyba była podłączona przez jakiś moduł, ale z drugiej strony wspominaliscie że radio ogarnie sygnał video nawet z aparatu.

Pozostaje opcja, że niedokładnie wpiąłem w radio..

Edytowane przez mcq (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer ma ta kamera z ruszającymi się liniami z Superba pod dużą dziurę? Mam klapę do poprawki bo przy śrubach mocujących spiler pojawiła się rdza, przy okazji powiększyłbym dziurę i pomaloł spoiler na czarny z brokatem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tej kamery powinienem zobaczyć obraz bez żadnych lini parkowania na radiu?

Te adaptery zewnętrzne tylko dodają ewentualnie linie?

W takim razie domyślam się że źle zarobiłem pin, albo nie wpieło się dokładnie..

Potrzebuje https://sklep.martos.com.pl/adapter-kamery-cofania-mib-std2-vw-skoda-p-206.html\

@pab567 nie masz jakieś przesyłki od nich w najbliższym czasie to bym się podłączył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, przeczytałem cały wątek ale nie do końca kumam co i jak.

Interesuje mnie dołożenie kamerki do mojej O3 2014r, radio Bolero bez BT. Może to być kamera LOW lub nawet taka z alle.. montowana w miejsce oświetlenia rejestracji. Wystarczy że kupię takową kamerkę i zakoduje czy jeszcze coś potrzebuję aby to działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cube napisał:

Kupujesz kamerę, ciągniesz kilka przewodów, kodujesz i tyle.

Ok czyli zasilanie kamery podpinam do swiatła wstecznego, a chinch odcinam i podłaczam pod dwa piny z tyłu radia i koduje tak?

Duża będzie różnica w jakości między np taką kamerką a taką z alliexpres montowaną w miejsce klamki? 

I którą ewentualnie z alliexpres polecacie? Tylko nie wiem jaki mam rozmiar klamki w swoim kombi a nie mam chwilowo jak sprawdzic

Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Bolero i nie masz BT, to najpierw sprawdź, czy to radio obsłuży kamerę.

Możesz użyć czegokolwiek, co ma wyjście video i podłączyć do radia i zakodować.

Jeżeli pojawi się jakiś obraz, to możesz się rozglądać za kamerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team