Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Robert. Sprawdzę jak mówisz, ale sądzę że tak. Pamiętam Twoją ostatnią sugestię o OPS w menu Columbus i mam ją włączoną więc idąc za tym powinno być ok. Dzieki za pomysł napewno to sprawdzę.

Tak dla potomnych i zainteresowanych różnicą w obracie między kamerkami. 

RVC Low .jpg

RVC High .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę adaptacji 5F mojej kury mam zrobioną od czasów gdy się urodzila. Problem znaleźć taką komu działa w Octavii (Columbus) i chciał by się podzielić.

Jedynie @Enriquez się podzielił, ale on ma Superb-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem adaptacje 5F Enriquez a z Superb-a i prawie idetytczne. Różnica jest tylko w jednej opcji wyposażenia. Reszta to samo. Jedyne co to on ma nowszą wersję softu. Może tu jest problem.
Jeszcze przy okazji może ktoś zna security code do 19 Getaway?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przeczytałem wątek ponownie i nie mam jasności - obecnie pytam o O3FL, produkcja 2017 (nie wiem jeszcze czy MY17 czy MY18) z Bolero bez Bluetooth (dokładnie Radio "BOLERO" 8", wejście SD, USB, Aux-in, Apple Connectivity; Funkcja SMART LINK+) - czy do tego ustrojstwa dokoduje się kamerę?

Ma być w miarę prosto i niezbyt drogo czyli (po sprawdzeniu cen kamer z Superba) muszę myśleć o kamerze LOW. Z wniosków z lektury wychodzi, że chińczyk ale on nie ma sprysków. A może jednak istnieje jakaś niedroga opcja ze spryskiem? Jaką teraz dają ori w O3FL?

@rrobert pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bandini napisał:

W 03FL dają tylko i wyłącznie kamerę High. Jak masz tylną wycieraczkę to ze spryskiem, a jak nie to bez.

ale rozumiem, że w przypadku braku jej zamówienia nikt nie robi prezentu i nie prowadzi okablowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel123 napisał:

@bob_best poważnie, masz bez bluetooth, była w ogóle taka możliwość?

Ja też mam radio bez dopłaty i bluetooth był w standardzie. 

Ambition plus amazing wg mnie nie ma BT. Auta jeszcze nie mam, sprawdzę po odbiorze.

W MIB2 da się dołożyć kamerę do Bolero bez BT?

Edytowane przez bob_best (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposarzenje standard przygotowanie pod telefon gsm bluetooth

sprawdź dokładnie przed chwilą czytałem i

"Przygotowanie pod telefon GSM (Bluetooth, bez obsługi głosowej, bez połączenia z anteną zewnętrzną, bez "Phone box" - bez wzmacniania sygnału GSM)" jest standardem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Bolero MIB1 6". Chciałbym dołożyć kamerę HIGH ale pojawiły się niesprawdzone głosy, że się nie da.

W kodowaniu radia nie mam Car_Function_List_BAP_Gen2-VPS_0x0B 

jest Car_Function_List_BAP_VPS_.....coś tam.

Jak to ustawię na active to po włączeniu wstecznego włącza mie się na lewej połowie ekranu OPS a na prawej menu obrazu (kontrast, nasycenie itp) - czyli jak w LOW.

Czy w takim razie kamera HIGH nie będzie w ogóle działa czy linie i widoczki nie będą działały?

Ma ktoś wiedzę na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team