Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a nie ma ktoś na zbyciu kamery pod małą klamkę? Zakupy u chińczyków nie wchodzą u mnie w grę niestety.

I z ciekawości - jest jakiś patent na kamerę high w małej klamce? Czy pozostaje jedynie rżnięcie w klapie większej dziury?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację@Enriquez, jednak skompletować kilka rzeczy trzeba, garaż by sie przydał, lutownicy użyć, zakodować no i co pierwszy raz to nie to samo co kolejny ;)
Ja tam rozumiem, że ktoś chce mieć to zrobione, a czas spędzić z rodziną albo po prostu patrząc :)
Sam się za to zabierałem zbyt długo, a teraz chwalę każdy dzień gdy parkuję.. Pracę mam taką, że robie to po kilkanaście razy dziennie :>

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mcq napisał:

Zależy czego od mojej osoby oczekujesz..
Jak już kupiłeś high ze spryskiem to jeszcze nie mało rzeczy brakuje..
Poza tym, kiedy zmieniasz radio? Na tym małym Bolero MIB 1, jesli dobrze pamiętam, niewiele zobaczysz :>

Tak. To już u mnie na biurku zdjęcie zrobione. 

Radio planowałem zmieniać dopiero za jakiś czas.

Czy po zmianie radia znowu trzeba będzie coś zmieniać/kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, balard12 napisał:

@torzech gdzie kupiłeś kamerkę - wygląda na nówkę?

Używana z AlleDrogo.

@mcq przestrzegał, żeby nowej nie kupować.

btw... Ten numerek części w ASO wyceniony jest na ~1300zł. :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koszal napisał:

@torzech ma ona linię skrętne? Po jej montażu w Octavii będą działały? :-)

Podobno ma i podobno będą działały.
To jest kamera z Superb'a.

O wszelkie szczegóły to w sumie pytajcie mojego guru w tym temacie, czyli @mcqB-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.O wszelkie szczegóły to w sumie pytajcie mojego guru w tym temacie, czyli [mention=70]mcq[/mention]. B-|

Bez przesady@torzech
Zaoferowałem swoją pomoc dla osób które nie maja warunków, garażu i chęci do samodzielnego montażu, a chcą zrobić to wiedząc o tym jak zostało to wykonane. Ja nie policzę dodatkowo za patrzenie na rece jak w warsztatach :D i tyle.
Jak ktoś chce po prostu kamere, to umawiamy się na konkretną kwotę jak zrobiłem dla jednego z forumowiczów i koniec tematu.
Kupileś na alledrogo kamerę, super, ale dalej nie wiem czego konkretnie oczekujesz.

Nie będę odpowiadał każdemu z osobna na pw na pytania które odpowiedzi każdy może znaleźć w tym temacie. Szanujmy swój czas. Na spocie możemy sobie luźno porozmawiać kilka razy o tym samym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Co do kamer - należy kupować używane, nie nowe. Chyba ż ktoś chce się bawić w kalibrację.
rrobert I Enriquez dobrze prawią dać im wódki . Ja dodam jeszcze tylko od siebie, że w przypadku nowych kamer prócz kalibracji należy mieć jeszcze narzędzia i wiedzę do wgrania samego softu.
... a do tego nie wystarczy chiński VCDS za 10 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo z Robertem przetestujemy te nowe kamerki i bedzie wiadomo czy jest problem czy nie, wszedzie gdzie zasiegnalem info to kazdy pierwsze slyszal ze sa jakiekolwiek problemy z kalibracja fabrycznie nowych kamer. Podejzewam ze problemy nowych kamer wywodza sie z tego ze ludzie biora z allegro a tam te “nowe” cudenka to sa odrzuty z lini profukcyjnej ktore Polaczki targaja do PL jak cieple buleczki. Ostatnio koles chcial sprzedac mojemu znajomemu elektronikowi prawie 100szt nowych kluczykow i licznikow ale znajomy dobrze wie czym to smierdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie doświadczenia z 2 szt nowych - obie miały ten sam problem - No End Of Line Programming. Nie wiem z czego to wynika, ale dla kogoś kto ma tylko VCDSa czy Odisa to jest problem.

Poza tym konieczna była kalibracja z szablonem. To, że akurat mam, to przypadek.

No i na koniec cena - używane od 150 PLN można mieć, nie EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie doświadczenia z 2 szt nowych - obie miały ten sam problem - No End Of Line Programming. Nie wiem z czego to wynika, ale dla kogoś kto ma tylko VCDSa czy Odisa to jest problem.

Poza tym konieczna była kalibracja z szablonem. To, że akurat mam, to przypadek.

No i na koniec cena - używane od 150 PLN można mieć, nie EUR.

No End-of-Line Programming oznacza właśnie, że brak w nich softu. Znamy to z autopsji Enri. Wszystkie nowe kamerki schodzą z taśmy bez wgranego softu. Jak kupisz w ASO to oni też muszą załadować soft pod odpowiedni samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zakupimy nowa kamere i zobaczymy co z tego bedzie, z tym ladowaniem softu przez ASO przy zakupie czesci u nich to totalna bzfura, jezeli bys i nich wymienial to odisem Ci ja ewentualnie zakoduja ale napewno nie jezeli tylko kupujesz u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zakupimy nowa kamere i zobaczymy co z tego bedzie, z tym ladowaniem softu przez ASO przy zakupie czesci u nich to totalna bzfura, jezeli bys i nich wymienial to odisem Ci ja ewentualnie zakoduja ale napewno nie jezeli tylko kupujesz u nich
Nie wiem jak jest w polandii, ale nie mów jak nie wiesz jak jest u mnie. Odpłatnie wygrają Ci soft jeśli sobie tego życzysz. Wiem bo pytałem. Niestety koszt takiej usługi nie jest mały, ale nie którzy na to nie patrzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team