Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.03.2019 at 11:58, dzida napisał:


 


wspomniana blaszka do klamki małej nowa w ASO kosztuje 10 zł (do Fabii) więc bez sensu kupować na Alle za 20 czy 30

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

We Wrocławiu kosztuje  11-15pln w ASO.

Kamera zamontowana - czekam tylko na odbiór blaszki i kończę montaż osłon klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich!

Mam O3 FL 2018 z Radiem Bolero i chciałbym aby ktoś z okolic Krakowa zamontował kamerę cofania wersje HIGH. Mam klapę otwieraną z automatycznie. Jest ktoś na forum? Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marmiz86 napisał:

Mam instrukcję w pdf jak montować taką kamere ale boje się za to zabrać... Jak by ktoś chciał to chętnie na PW podam

cześć, jestem przed operacją, chętnie pdfa doczytam, mariannet84@gmail.com dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże ktoś znaleźć numer części kabelka do tej kamery (wejście okrągłe z 4 pinami)?

https://allegro.pl/oferta/vw-tiguan-kamera-cofania-5na827566b-8026538150?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Mam Skodę Octavię FL Liftback z Listopada 2018 r.  Jest to Wersja RS. Chciałbym zamontować Kamerę Cofania. Czy jest ktoś chętny do pomocy ? oczywiście z okolic Krakowa ? Serdecznie proszę o pomoc, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marmiz86  podeślesz instrukcję na maila   lewandowski.lukasz222@gmail.com

@rrobert pytanko do Ciebie po przejrzeniu całego wątku zauważyłem, że raz do wiązki potrzeba 4 a raz 5 kabli, jak jest faktycznie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamontować kamerę cofania w O3. Technicznie i programowo wszystko wiem, ale mam centralkę w Bolero 5E0 035 819 gdzie kamerki nie da się podpiąć. Chciałbym wymienić na coś nowszego z wejściem video np 5E0 035 840 gdzie będę mógł dokupić chińska kamerę i ją podłączyć,

Czy ktoś z Was robił już taki upgrade? Czy orientuje się ktoś z Was ile kosztuje zdjęcie ochrony komponentu w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Doszła kamerka low z Chin i chciałbym ją podłączyć. Wyjąłem radio i zauważyłem że mam we wtyczce szarej mam już kable.

Czy może ktoś w skrócie napisać jaki kabel z zestawu gdzie mam wpiąć? Bardzo mi to ułatwi sprawę, gdyż po przeczytaniu 33 stron chyba nie było takiego przypadku.

Zasilanie chciałbym ciągnąć do radia.

Będę bardzo wdzięczny.

Z kodowaniem powinienem sobie poradzić.

Zamieszczam zdjęcia.

wtyczka radio

kamera 1

kamera 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem układankę z puzzli. Czy prawidłowo?

układanka

IMG_20190511_212932.jpg

Link do kamerki

113,67 zł  32%OFF | JIAYITIAN kamera tylna kamera wsteczna dla Skoda Octavia MK3 A7 5E 2016 2017 2018 2019 zamiast oryginalnego fabrycznego tułowia uchwyt kamera
https://s.click.aliexpress.com/e/blTO4zPE

Edytowane przez banshee12 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, banshee12 napisał:

Witam.

Doszła kamerka low z Chin i chciałbym ją podłączyć. Wyjąłem radio i zauważyłem że mam we wtyczce szarej mam już kable.

Czy może ktoś w skrócie napisać jaki kabel z zestawu gdzie mam wpiąć? Bardzo mi to ułatwi sprawę, gdyż po przeczytaniu 33 stron chyba nie było takiego przypadku.

Zasilanie chciałbym ciągnąć do radia.

Będę bardzo wdzięczny.

Z kodowaniem powinienem sobie poradzić.

Zamieszczam zdjęcia.

wtyczka radio

kamera 1

kamera 2

Jakie masz radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

Dziękuję wam za pomoc, to zmobilizowało mnie do sprawdzenia czy kamerka działa.

Podłączenie na krótko zajęło mi 10min. i już wiem że kamera działa. W module 5F wystarczyło aktywować tylko kamerę i zresetować radio.

Efekt już dał dużą wartość dodaną!

IMG_20190515_163647.jpg

IMG_20190515_163737.jpg

IMG_20190515_163743.jpg

IMG_20190515_163752.jpg

IMG_20190515_163802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Mam mały problemik z kamerą. W piątek byłem w ASO Skody na przeglądzie oraz aktywacji SmartLinka.  Wiem, że nie robił tego serwisant tylko kierownik salonu. Efekt jest taki, że teraz smartlink działa fajnie ale kamera jest martwa. Czujniki cofania przednie i tyle normalnie działają ale na ekranie nie jest wyświetlany obraz z kamery. 

Pojawił się 2 błędy, których nie można skasować. Wjeżdżając na serwis kamera działała, po serwisie już nie. No normalnie popsuli dziady. 

Ktoś wie może, co mogli skopać?

IMG_20190523_191055.jpg

IMG_20190523_191016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team