Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

@GrizliJeśli to nie tajemnica to możesz napisać, ile zapłaciłeś za aktywację Smartlinka i w którym ASO to było robione?

Edytowane przez msemafor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Początek zrobiony...kolejność montażu od końca,czyli od MIB2.Moja to 5NA827566D,fabrycznie nowa...zabawa z nową kamerą bezcenna

Camera-3.jpg

Camera-4.jpg

Camera-5.jpg

Edytowane przez cliner (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 7.06.2019 at 20:50, cliner napisał:

Początek zrobiony...kolejność montażu od końca,czyli od MIB2.Moja to 5NA827566D,fabrycznie nowa...zabawa z nową kamerą bezcenna

Camera-3.jpg

Camera-4.jpg

Camera-5.jpg

Cześć, 

szukam kogoś z okolic Krakowa kto będzie w stanie uruchomić kamerę cofania i doświetlanie zakrętów CORNER w samochodzie Skoda Octavia RS z roku produkcji 2018 ale rok modelowy 2019. ? Będę zobowiązany za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce założyć kamerę do RS 2014 kombi z klapą elektryczną radio mib1 z cantonem. O ile pamiętam mała klamka. 

Co kupić? I co lepiej ori czy majfendy z tego portalu na A? 

Czy coś takiego będzie ok? 

https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-parkowania-w-klamke-skoda-audi-8251601965

Edytowane przez mib (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, kolejne pytanie z serii "czy dam radę"

Fabryczna jednostka, po sprawdzeniu, była na czarnej liście jeśli chodzi o podpięcie kamery. W miejsce fabrycznego radia przyszedł Alpine, który wyświetla czujniki i miejsce na obraz z kamery.

Alpine przewiduje swoją kamerę i klamkę do O3, ale ich cena jest dość wysoka. 

Pytanie czy można zastosować produkt z Alli, jeżeli w danym modelu nie była przewidziana kamera, czy będzie ją trzeba kodować i czy w ogóle się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mib napisał:

Chce założyć kamerę do RS 2014 kombi z klapą elektryczną radio mib1 z cantonem. O ile pamiętam mała klamka. 

Co kupić? I co lepiej ori czy majfendy z tego portalu na A? 

Czy coś takiego będzie ok? 

https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-parkowania-w-klamke-skoda-audi-8251601965

Zasadnicze pytanie - jaką masz klamkę ? Sprawdź i miej pewność. 

Załóż oryginał ze spryskiem, sam taką mam i wiem,że warto było dopłacić kilka PLN za oryginał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chciałbym ciąć klapy..... 
jakie inne opcje?? 
no to kamera w klamce dl. 9 cm z Alle lub od majfrendów... idealnie bez cięcia... Plug & play

Mam taką i chodzi dobrze... do tego do czego została stworzona wystarczy (czyli żeby w nic nie wypalić przy cofaniu) ..

przejrzyj historię w tym wątku... są nawet zdjęcia mojej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio zamontowałem kamerę cofania zakupioną przez allegro. Pytanie mam wygląda to u mnie tak jak tu Camera-3.jpg

chodzi o lewą część ekranu a chciałbym żeby wglądało jak tuCamera-4.jpg

da się to jakoś zaprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

zakupiłem kamerkę z allegro chińczyka, do tego filtr do zasilania. 

czy potrzebuję jeszcze kabelka z linku aby podłączyć kamerę do radio (Amundsen MIB1), 

https://sklep.martos.com.pl/adapter-kamery-cofania-mib-std2-vw-skoda-p-206.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team