Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie kamery. Podłączona jest od około 9 miesięcy. Wszystko działa , zasilanie z jednostki. Jednak ostatnio z powodu covid-19 auto stoi w garażu. Dziś przy odpaleniu miałem komunikat " słaby akumulator, wyłącz system infotaiment" zauważyłem też że radio uruchamia się od razu ( bez loga Skody) nie ważne czy stoi auto godzinę czy 2 dni . Czy takie podłączenie kamery może być przyczyną mojego problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie kamery. Podłączona jest od około 9 miesięcy. Wszystko działa , zasilanie z jednostki. Jednak ostatnio z powodu covid-19 auto stoi w garażu. Dziś przy odpaleniu miałem komunikat " słaby akumulator, wyłącz system infotaiment" zauważyłem też że radio uruchamia się od razu ( bez loga Skody) nie ważne czy stoi auto godzinę czy 2 dni . Czy takie podłączenie kamery może być przyczyną mojego problemu? 
moze tak a moze i nie .ja na ten przykład też to mam i zamierzam zmienic Zasilanie kamery na "po zapłonie"... ale to dopiero jak się ociepli...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mefju napisał:

Panowie mam pytanie odnośnie kamery. Podłączona jest od około 9 miesięcy. Wszystko działa , zasilanie z jednostki. Jednak ostatnio z powodu covid-19 auto stoi w garażu. Dziś przy odpaleniu miałem komunikat " słaby akumulator, wyłącz system infotaiment" zauważyłem też że radio uruchamia się od razu ( bez loga Skody) nie ważne czy stoi auto godzinę czy 2 dni . Czy takie podłączenie kamery może być przyczyną mojego problemu? 

jakiej kamery high czy low?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba :)

Mam O3 2015 Columbus MIB 1 kamerkę High używkę z superba nawet podłączona linie są skręcają itp. ale.............nie mogę dokodować tzw. widoczków wyjazd z parkingu bryły obiektów itp.

Czytałem wątek próbowałem i .....kicha ....

Może któryś z moderatorów zamieścił by kodowanie całe (dla potomnych) z tzw. widoczkami (m,in, dla mnie) ?

Próbowałem nawet na forum passata - też nie idzie,,,,

Z góry dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Na imię mam Łukasz. Od roku jestem posiadaczem octavia 3 kombi. Od kilku miesięcy przeglądam temat co doprowadziło do montarzu kamery. Z kodowaniem sobie jakoś poradziłem choć nie do końca. Nie mogę "włączyć " widoków "asystentow parkowania".

Brak opcji Car_Function_List_BAP_Gen2-VPS_0x0B u mnie w tym miejscu jest  chyba coś takiego Car_Function_List_BAP_VPS_0x0B 

Dane z jednostki infotaiment w zdjęciu. Czy przyczyną braku "widokow"  może być  starsza wersją softu?

20200405_154955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to jest jeszcze MIB1. Przy MIB1 chyba nawet w opcjach nie było kamery cofania więc obawiam się, że nawet aktualizacja softu nic tu nie pomoże, Aczkolwiek jeśli chcesz to linka do softu mogę Ci na PW wysłać - pamiętaj tylko, że każda aktualizacja to ryzyko zabicia jednostki. Niewielkie ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj sobie głowy softem.

pab567 dobrze prawi,

rrobet potwierdził mi na innej portalu - przy MIB1 nawet Columbus widoczków w kamerce cofania nie uzyskamy....linie skrętów to i owszem i....je mamy i z MIB1 na tyle....

Cza zbierać na MIB2 lib 2,5 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy 2020 chcesz ? 

Ogólnie kodowania idą spoko np test zegarów doświetlenie zakrętów przypomnienie wyjmij kluczyk laptomer wwkodowanie ledow tablicy rej itp.

Nie udało mi się m.in. Easy entry przy fotelu elektrycznym opóżnienia blokady bagaznika (jeszcze walczę) dod.zegarów na wyświetlaczu to tak z grubsza co pamiętam na już.

Ja i tak mam faknie bo mam L&K i więkoszośc miodów mam fabrycznie dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map narazie nie potrzebuje bo w aktualnej sytuacji nigdzie nie pojadę. Ale dzięki. A co do pozostałych opcji to też mam dużo włączonych chyba przez wersje RS. 

Zaciekawiła mnie "laptometr" mógł byś przybliżyć mi to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Angel napisał:

laptimer miało pewnie być

@Leszek Jarosz Zbieraj na MIB 2.5..... Ja jestem bardzo zadowolony

Jak nie jak tak 🙂

Laptimer oczywiście 😉

Mierzy czas okrążenia/przejazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Byqq napisał:

Map narazie nie potrzebuje bo w aktualnej sytuacji nigdzie nie pojadę. Ale dzięki. A co do pozostałych opcji to też mam dużo włączonych chyba przez wersje RS. 

Zaciekawiła mnie "laptometr" mógł byś przybliżyć mi to?

Kolego Ty podparpacie ja podkarpacie - a skąd Ty jesteś dokładnie ?

Może zrobimy mini zlot ?

Oczywiście jak się to uspokoi .........

2 godziny temu, pab567 napisał:

Na MIB2 to tylko jednostką że schowka. Na MIB2.5 dodatkowo ekran.

Ile jednostka ze schowka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team