Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda ale nie wiem czy nie dołożę tylko trzeba by wiercić,  jeszcze potrzebuje elementu gumowego ochrony kabli przy klapie z prawej strony bo w lewej od kierowcy nie za bardzo się mięci kabel. Ktoś może wiem gdzie to można kupic

Edytowane przez bickik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to kupiłem w sklepie http://idcar.pl/, ale myśle, że jak zadzwonisz do jakiegoś sklepu w swoim mieście to też wynajdą nr katalogowy tej przelotki i będą w stanie ją zamówić. Kosztowało mnie to ok 20 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

Jaką kamerkę cofania polecacie do Amundsena MIB2? Najlepiej taką z ali 🙂 nie zależy mi na szmerach bajerach ale na takiej która  jest przez was zamontowana/przetestowana i dalej działa 🙂 z góry dzięki za odpowiedź. Widziałem w temacie kamerki z kodowaniem oraz tutaj ostanią Sino która niby bez kodowania czyli p&p działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sinosmart bardzo ok. Łatwy montaż. Jeden kabel, który bardzo łatwo przeciska się przez klapę i dalej progiem. Jest w zestawie wtyczka montowana do radia, nic nie trzeba dorabiać. Myślę, że można też spokojnie wywiercić otwór do zamontowania spryskiwacza. Obraz do zaakceptowania. Linie skrętne działają. Jestem zadowolony, za 140 złotych (z kuponami) to cena całkiem przyzwoita. 

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dagetto napisał:

Sinosmart bardzo ok. Łatwy montaż. Jeden kabel, który bardzo łatwo przeciska się przez klapę i dalej progiem. Jest w zestawie wtyczka montowana do radia, nic nie trzeba dorabiać. Myślę, że można też spokojnie wywiercić otwór do zamontowania spryskiwacza. Obraz do zaakceptowania. Linie skrętne działają. Jestem zadowolony, za 140 złotych (z kuponami) to cena całkiem przyzwoita. 

Jaki jest rozmiar tej kamery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Moje radio ma takie oznaczenia:

Numer urządzenia:5Q0035864A
Sprzęt: H24
Oprogramowanie:0241
Baza danych nawigacyjnych:
V03959807NR
1410
ECE DL1 202/21.

Czy te radio będzie obsługiwało kamerę cofania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do magików kodowania, do sułtanów VCDS-a, do baronów VCP itp.
Czy da się wyłączyć tę belkę z komunikatem "Kkontroluj drogę" w widoku z kamery cofania ?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój pierwszy post, starałem się przeczytać i przeszukać posty ale niestety nie znalazłem jasnej odpowiedzi.

Po długich poszukiwaniach znalazłem moja Octavie 3 w wersji L&K ale na nieszczęście bez 2 opcji na jakich mi zależało.

Kierownica z łopatkami oraz kamera cofania.

Wiele już  doczytałem ale chciałbym podsumować i prosić o weryfikacje. Zacznę od tego co wydaje mi się ze jest wam potrzebne.

Skoda OCTAVIA 3 , 2017 L&K  Liftback, Radio z systemem Columbus & Canton, sprzet H50, oprogramowanie 0942, numer urządzenia 3V0035043D, klamka 11 cm x 4,5 cm (może 5 cm)

Chwiałbym jak najbardziej bliżej oryginału i tu zaczynają się moje pytania: Jakie mam Radio (MID) jaka mogę najlepsza kamerka założyć Lo czy Hi

Miałem  nadzieje założyć wersje Hi , kupić cały zestaw oryginalny (klamka, wiązka wraz w z przewodem koncentrycznym itp, podłączyć do sprzętu i jak rozumiem wtedy nie trzeba kalibrować kamery tylko zakodować sprzęt (aktywować kamerę)

przykład ( już widziałem taniej, chodzi mi o zestaw czy odpowiedni)

https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-skoda-octavia-3-2017-3v0827566n-8854451904

Oraz czy ktoś w Łódzkim się tym zajmuje.

@PS wiem ze nie ten temat ale może 🙂  ktoś wie  czy kierownice wystarczy podmienić ? obecnie mam full bez łopatek a potrzebuje z łopatkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw wydaje sie ok ;) Masz facelifta?

Zastanów sie nad budżetem jaki chcesz przeznaczyć.. wiadomo ze tu płacisz za gotowy komplet.

Można taniej poszczególnych elementów poszukać ale wiadomo na jakieś kompromisy trzeba będzie pójść..
Wiązke mam dostępną od ręki, części do sprysku w aso tez (masz wycieraczke tylną?)
Nie wiem tylko jak wygląda teraz dostępność kamer a więc czas i ryzyko itp itd

Jeśli chodzi o montaż to jak masz pół dnia i chęć to sam ogarniesz.
Jak nie masz chęci to w Warszawie dysponuje miejscem i jakimś tam doświadczeniem w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to przed lift, nie ma wycieraczki, bardziej mi chodziło nie o te konkretny zestaw a jakie mam radio i czy będzie pasować wersja High i czy będą działały wszystkie funkcje.

Same kamerki sa dostępne na rożnych stronach od 250 - do 800  stówek a spryskiwacza nie musi być ( może być nie podłączony), na zagranicznych stronach nawet taniej. tylko po czym pozna wersje High oraz jaki to jest koszt montażu ewentualnie jak ktoś ogarnia montaż i części. chciałbym aby to było na oryginale ( kamera itp) a nie na jakiś zamiennikach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedlift to byś musiał podać wersje sterownika gateway i parking assistance żeby potwierdzić czy wszystko bedzie ok. Sama kamera na tej jednostce powinna zadziałać, tak low jak i high.

HIGH to w naszym przypadku kamera parametryzowana moduł do tego w samej kamerze w klamce, poznasz ją więc np po tym ze ma w czarnej wtyczce wiecej kabelków niż tylko zasilanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam kamery Hi , z tego wątku wyczytałem ze pasują z grupy VW nie musi być od Skody.

Tu mam sporo kamer i wyglądają na HI ( 4 przewody w kostce + 2 w drugiej. sa i z spryskiwaczem i bez ( ja nie mam wycieraczki wiec moze byc bez)

https://allegro.pl/listing?string=3V0827566E&description=1&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-0717&stan=używane&order=p&price_from=250

Czy ktoś może podpowiedzieć czy sa to HI i czy mocowanie na śruby czy na wcisk ( czy ma to znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

planuje kupić kamerę Ori low, wraz z wiązka i sprzedawca twierdzi ze trzeba dwa kable plusowe wlutować. 
Jeden do wsteka, drugi do kabla przy radiu. Tak ma być ?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Xmen napisał:

Przelotka chyba w klapie już jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team