Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.05.2021 at 23:02, Bandini napisał:

No to luzik tylko musisz do tego co masz dołożyć jeszcze dwa Cany i wymienić wtyczkę na wiązce. Do high jest inna niż do Low.
Podłączenie też inne. Rób według schematu do high który jest w tym wątku.

i zapomnieć o kabelku z wstecznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2021 at 21:42, Jarosław Rybarczyk napisał:

Kupiłem dokładnie ten sam zestaw. Mam dokładnie ten sam rocznik i model jednostki multimedialnej co Jarosław Rybarczyk. Podłączyłem tą wiązkę, zapiąłem do niej na chwilę kamerę i wszystko zadziałało, linie skrętne też. Więc zabrałem się za przeciąganie kabla od klapy i po tym nagle po podłączeniu zero obrazu i świrowanie elektroniki na wyświetlaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ocet napisał:

Kupiłem dokładnie ten sam zestaw. Mam dokładnie ten sam rocznik i model jednostki multimedialnej co Jarosław Rybarczyk. Podłączyłem tą wiązkę, zapiąłem do niej na chwilę kamerę i wszystko zadziałało, linie skrętne też. Więc zabrałem się za przeciąganie kabla od klapy i po tym nagle po podłączeniu zero obrazu i świrowanie elektroniki na wyświetlaczu

Sprawdź kodowanie. Ta kamera sama dodaje wpisy.

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dagetto napisał:

Sprawdź kodowanie. Ta kamera sama dodaje wpisy.

Nie zdążyłem napisać, a sprawdziłem je już wczoraj wieczorem i faktycznie z automatu się zakodowało. Usunąłem kodowanie kamery i wszystko odżyło. Drąże dalej temat co poszło nie tak

Edytowane przez Ocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie.Jestem tu nowy Kurę posiadam od miesiąca O3 fl 2019 kombi niby wersja style. Jestem ze Śląska chciałbym dołożyć kamerę cofania z tymi aktywnymi liniami.Może mi doradzić jaką która będzie działać w moim aucie.Z tego co się orientowałem to jest ich dużo.Nie znam się na kodowaniu nie mam kabla i programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień Dobry

Mam octavie rs 2018, VIN TMBJK7NE2J0327559, chciałbym założyć kamerkę cofania Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czy w ogóle się da ją zainstalować, a jeśli tak, to co powinienem zakupić 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry
Mam octavie rs 2018, VIN TMBJK7NE2J0327559, chciałbym założyć kamerkę cofania Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czy w ogóle się da ją zainstalować, a jeśli tak, to co powinienem zakupić 
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Paweł
Tak, możesz założyć.
Jak chcesz ją mieć i sam chcesz ja założyć to przeczytaj ten wątek. Jest w nim wszystko od A-Z. Włącznie ze zdjęciami i poradami wielu mądrych ludzi.
Jeśli chcesz ją mieć i nie chcesz się tym interesować to jedź do dobrego elektryka, zapłać mu i nie zawracaj tu gitary.
Bez obrazy, ale nikt nie będzie się powtarzał, bo takich którzy chcą mieć wszystko na talerzu jest setki.
Miłej lektury...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Pomocy!

Kupiłem kamerkę LOW na Ali.

Podłączyłem do jednostki (Bolero MIB2 2016) , zakodowałem:

5F ~ bajt 19 ~  bit 4 - zaznaczylem kamera LOW

10 ~ bajt 2 ~ bit 4 - rear viev camera RCV

Zasilanie kamery po zapłonie.

Po resecie radia włączam wsteczny, na wyświetlaczu zmienił się układ na taki jakby kamera działała ale jest czarno. Po chwili wszystko znika i pojawia się komunikat że czujniki parkowania niedostępne. 😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzychor napisał:

Witam wszystkich.

Pomocy!

Kupiłem kamerkę LOW na Ali.

Podłączyłem do jednostki (Bolero MIB2 2016) , zakodowałem:

5F ~ bajt 19 ~  bit 4 - zaznaczylem kamera LOW

10 ~ bajt 2 ~ bit 4 - rear viev camera RCV

Zasilanie kamery po zapłonie.

Po resecie radia włączam wsteczny, na wyświetlaczu zmienił się układ na taki jakby kamera działała ale jest czarno. Po chwili wszystko znika i pojawia się komunikat że czujniki parkowania niedostępne. 😭

Niektóre chińskie kamery same dodają kodowania więc w tym aspekcie nic nie rób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2021 at 08:17, krzychor napisał:

Witam wszystkich.

Pomocy!

Kupiłem kamerkę LOW na Ali.

Podłączyłem do jednostki (Bolero MIB2 2016) , zakodowałem:

5F ~ bajt 19 ~  bit 4 - zaznaczylem kamera LOW

10 ~ bajt 2 ~ bit 4 - rear viev camera RCV

Zasilanie kamery po zapłonie.

Po resecie radia włączam wsteczny, na wyświetlaczu zmienił się układ na taki jakby kamera działała ale jest czarno. Po chwili wszystko znika i pojawia się komunikat że czujniki parkowania niedostępne. 😭

jak jednostka numer. 

23 godziny temu, dagetto napisał:

Niektóre chińskie kamery same dodają kodowania więc w tym aspekcie nic nie rób. 

szczególnie te low bez can

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team