Skocz do zawartości

Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam że mam tej firmy .Jest naprawdę szeroki kąt,dobra,widoczność wieczorem i jakość obrazu .Działają z oryginalnym radiem i tymi typu car android .Widzę że aktualnie pojawiły się wersje ze spryskiwaczem .Tej samej firmy mam Peugeot 407 coupe.Sama klamka też dobrze wykonana .

https://greenyi2.pl.aliexpress.com/store/group/Skoda/1552513_10000001632224.html?spm=a2g0o.detail.100008.31.3308516dItISir
ba3f9d77920644581169efc6285ae901.jpg18656f4c2d2f8aba6ccfa27bef36ad5f.jpg

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez pawlaa1370 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał byś jakiś link do tej z szerokokątnym obiektywem. Lepiej kupić już coś sprawdzonego niż eksperymentować.


https://a.aliexpress.com/_v7LkcJ

Ja kupiłem wersję D z gniazdem 8012 (bo taka wtyczka była u mnie). Trzeba tylko blaszkę mocującą dokupić w ASO za 10 zł

Zwykła też była ok, tyle że mniejszy kąt widzenia (a mi często się przydaje szerszy kat jak wyjeżdżam z parkingow prosto na ulicę)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 8.12.2021 at 16:24, piobo napisał:

Witam serdecznie.

Szukam wszędzie i mam kompletny mentlik na temat wersji kamer oryginalnych. Przeczytałem cały wątek ale nie znalazłem odpowiedzi. Jak większość chcę dołożyć kamerki ori high do O3 Style przed i po lifcie (2016 i 2019), niestety nie wiem jakiej wersji szukać. Obie mają takie same klamki 11cm. Różni sprzedawcy  mówią co innego. Jedni że O3 przed liftem i po lifcie nie ma znaczenia, inni że jest różnica a jeszcze inni że pod konkretny vin. Ceny też mocno zróżnicowane. Serwis np  uważa że dla 2019 musi być 5E5 054 634. Radia Amundsen MIB2. Czy 3V0 827 566N może być do obu? Są jakieś różnice oprócz wyposażenia w spryskiwacz? VIN: TMBAD9NEXH0102547, TMBAS7NE5K0189310

Cześć, mam dokładnie ten sam dylemat, jestem od kilku dni posiadaczem Octavii 3 Combi 2016 i brakuje w niej kamery cofania. Również napotkałem się na różne wersje, zarówno High i Low ma działać, ale zdania są podzielone. Zależy mi oczywiście na wersji High, z dynamicznymi liniami, tylko pytanie czy aby na pewno by to działało. Mam Radio Columbus. Czy ktoś już testował, czy muszę być pierwszy? 😄

Dnia 10.12.2021 at 09:30, pab567 napisał:

W tej z 2016 roku fabrycznie montowane były tylko kamery low o symbolu 5E5827566E. Maja one prostokątny kształt. W tym czasie w Superbach były montowane kamery HIGH o symbolu 3V0827566A.

Jeśli chodzi o tę z 2019 roku to kamera HIGH miała symbol 3V0827566N. Powinna ona tez pasować do tej z 2016 roku ale może wymagać aktualizacjo oprogramowania w innych modułach (gateway, pdc, infotainment).

Jeśli dało się to już może sprawdzić, to prosiłbym o update. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dało się to już może sprawdzić, to prosiłbym o update.  
Kamera High będzie działać Ci na 100% tylko może, ale nie musi mieć drobne ograniczenia. Do pełnej funkcjonalności potrzebny jest odpowiedni Gateway.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerę high możesz podpiąć do mib1. na columbie mib1 będzie brak obsługi kamery czyli zmiany widoków i takich tam. jeżeli posiadasz pdc lub pla to musi być odpowiedni gateway albo 5QxxxxxxAM albo wymieniony na 3Q0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerę high możesz podpiąć do mib1. na columbie mib1 będzie brak obsługi kamery czyli zmiany widoków i takich tam. jeżeli posiadasz pdc lub pla to musi być odpowiedni gateway albo 5QxxxxxxAM albo wymieniony na 3Q0 
2016 rok to Columbus MIB2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem high do mojej Octavii(2016)z Amundsenem 2.0.Wszystko bezproblemowo,duża klamka.
Nie ma reguły przed FL. Moja RS-ka MY2016 i miałem problem z gatkiem.
Wówczas jeszcze nikt nie wiedział co to za problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w sterowniku kamery (co uniemożliwia kalibrację kamery) i problemy z PDC.

Jeździłem co roku przez Anglię. Niestety przez Brexit wszyscy sobie odpuścili. Póki co ja też.
Zobaczę co będzie w tym roku, bo bezpośrednio przez Francję tracę bardzo dużo czasu na Ferry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi! 🙂 Czy jest ktoś może z Lublina lub okolic, który by się podjął montażu albo znacie jakieś dobre miejsce, gdzie to fachowo zrobią, niekoniecznie za cenę z ASO? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Zamontowałem kamere 3V0 827 566 N do Octavia 3 FL (2018).

Po zrobieniu modyfikacji vcds kamera dziala swietnie, linie są skretne, mozliwośc zmiany widoków.

Tylko jeden problem. Nie moge pozbyc sie błędu 10489856 - Brak nastaw podstawowych.

Usuwanie tego bledu za pomocą vcds nie daje rezultatu. Niby mozna korzystac z kamery bo wszystko działa, ale jednak chciałbym sie pozbyć

tego błedu. Czy ktos potrafi pomóc ???

CAMvcds.jpg

Edytowane przez K_K
Dodanie grafiki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chcę zamontować do mojej O3 2015r kamerę cofania, numer jednostki 5E0035874A, myślę że najlepiej w wersji low ze spryskiwaczem, mam klamkę 11cm, kamerka ma być oryginalna, czy ktoś z was może mi podać numer oryginału wraz z numerem wiązki? Może ktoś ma do sprzedania?

Edytowane przez adam199611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team