Reklamy dla niezalogowanych
MrokJ

octavia 3
Podwójny wydech w RS TDI

42 postów w tym temacie

Witam

Czy ktoś może robi, albo wie gdzie robią w Warszawie zmianę wydechu tak, żeby szedł przez obie końcówki? Samemu nie chce mi się dłubać, chodzi mi o jakiś warsztat.

Reklamy dla niezalogowanych

Pewnie tak, ale może znajdzie się cos bliżej.... ;)

@Namo tylko co z tego ? Tak się przyglądam temu wątkowi , czy kilku innym z tym związanym, wszyscy kombinują a podchodzą jak pies do jeża, jak ktoś szuka konkretne rozwiązanie to na rynku jest kilka, no chyba że ktoś miłuje kowalstwo i drut artystyczny to co innego, ale w takim przypadku i tak nic ze schematów

@Lukicrx obserwuję, że ludzie wolą oryginał. Co poniektórzy nie zdecydowali by się na custom modyfikację albo drut. W przypadku tego wydechu to wielu by chciało dokupić drugą puchę i w miejscu złączki nr. 14 dołożyć i powiesić na na oryginalnych mocowaniach.

baner.gif

Ja tego nie ogarniam, oryginalna puszka prawa jak widać na schemacie to komplet nie demontowalny z lewą , czyli co ukraść czy z rozbitego ciąć i potem kombinować ze sztukowaniem kolanek etc. podwieszenie też wymaga dodatkowych haków i mocowań w budzie, to się opłaca ?? Stawiam flaszkę pierwszemu który zrobi to na oryginalnych częściach w dieslu

1 osoba lubi to

6 minut temu, Lukicrx napisał:

podwieszenie też wymaga dodatkowych haków i mocowań w budzie, to się opłaca ?

Te mocowania w budzie są, tylko nie wykorzystane. W wielu sprawach tak było podczas modów jakie znam, wystarczyło wyjąć zaślepkę. Buda jest jedna i ma wszystkie otwory i uchwyty, od wersji zależy które będą używane.

baner.gif

W budzie to masz otwory technologiczne jak już, resztę trzeba dołożyć, to jest najmniejszy problem , pominąłeś te 80% problemu, pytam czy to się opłaca ? Jak wyżej czekam na pierwszy taki projekt w dieslu, o braku dźwięku już nie wspomnę, bo chyba wszystkim tez o to chodzi , żeby jakoś brzmiał, bo seria to melex.

8 minut temu, Lukicrx napisał:

czekam na pierwszy taki projekt w dieslu

Też jestem ciekaw jak to będzie szło. Nie znalazłem w necie takiego moda jeszcze.

baner.gif

I nie znajdziesz, bo to bez sensu, jak już ktoś będzie montował coś na 2 strony to założy jakiś custom

Ja się przekonałem do robionych wydechów, słuchałem, wąchałem takie na spotach i też chcę mieć. 

baner.gif

Witam wszystkich. Tez jestem zainteresowany podwójnym wydechem w rs TDI. Znalazłem kilka fotek w sieci. Choć powiem szczerze szukam podwójnego wydechu ale dość cichego. Podobnego do orginału. Wrzucam kilka zdjeć co znalazłem w necie. Zna ktoś jakiś profesjonalny warsztat co zrobi taki tłumik. A nie jakiś pan Czesiek co byle co pospawa i rozleci sie po 2 miesiącach :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

c111b27089447ceae618dc8f137d06e3.jpg4f113f45125fc04fb2590e28a9625601.jpgb662269934f3a4599f22c1ed99e6e9aa.jpg06e1ab9eaba9dd09f4cc237ecf319b43.jpgbcb739f525d754cc6a44f76f078dce92.jpg93ab50078e98a3c1f8c4569c8109d44c.jpg

a8ce5cb482a63fdf7fc8543abb4fb3df.jpg

83a8fc7edaa55cfb590fced2262bbcaf.jpg74b602644a5f1afb5448c0d5250926b7.jpga157a60f846aa4ee3f588d7bcdae4138.jpg8fbe137023658b1b20706e972a33d89b.jpg

Tanie, to to nie jest...

1 osoba lubi to

O takie cos mi chodzi.

Najlepiej jakby ktoś to zrobił we Wrocławiu :)

We Wrocławiu nie wiem, ale u nas w firmie k/Bielska Białej do zrobienia

Proszę podaj namiary na ta firmę a ja juz dopytam więcej na ten temat. Dzięki za pomoc

Orientuje sie ktoś czy ta prawa końcówka wydechu (diesel )ma identyczne miejsca mocowania jak w bezzynie ? Chce przerobić diesla wydech na wydech taki jak w benzynie. Oczywiście nie chce zeby stopiło mi zderzak wiec chce zamontować ta końcówkę od benzyny zeby wylot spalin dobrze kierować na zewnątrz.
Oglądałem kilka zderzaków w internecie ale nie potrafię stwierdzić czy to bedzie pasować. A gdzie dzwonię do handlarza to nie potrafi mi pomoc.
W ASO tez ciężki temat bo mówią ze nikt nie zakładał i nikt o to nie pytał w serwisie.

Dzięki w takim razie klepie termin na robotę tłumika. pochwale sie jak zrobie. Teraz trzeba długo czekać na termin. Zapisy na przyszły rok. Bedzie gotowe to zobaczycie :)

@pawelrs gdzie robisz? Zrób komplet w GTP, diesla jeszcze tam nie mieli. Wiedzielibyśmy co daje porobiony wydech w wysokoprężnej RSce.

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.