Skocz do zawartości

Podwójny wydech w RS TDI


MrokJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie firmy polecacie żeby wykonać wydech ? Wiem ze wiele osób robiło w mgmotorsport i cieszą sie wiec bazuje na ich opinii i na razie ta firma u mnie jest na 1 miejscu.
Na razie chce wykonać cat-back. Ale to tylko wstęp. Zobaczymy jak wyjdzie. A po gwarancji od kolektora do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Też chciałbym zrobić podwójny wydech w swoim RS.

Mam tylko jedną wątpliwość. Na zdjęciach końcówki są wyprostowane a diesel po pewnym przebiegu ma tendencję do dymienia. Czy zderzak nie zmieni koloru na czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Edit:

teraz widzę twoja lokalizacje, raczej daleko byś mial. A swoją droga to chyba walorów dźwiękowych w dieslu to jakoś bardzo nie poprawi niestety :/ 

Możesz spróbować tak jak tutaj: 

Edytowane przez aklenczar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walorów dźwiękowych tak jak w benzynie nie doświadczysz , to jest możliwe ale zmianie trzeba poddać cały wydech .... dwa końcowe wydechy zmieniają dźwięk na delikatnie basowy na wolnych obrotach, po lekkim dodaniu gazu .... efekt mija. Ja to zrobiłem tylko dla swojego samopoczucia, strasznie denerwowało mnie że z jednej strony to atrapa .... co do tłumików z tsi to też próbowałem ale to nie tylko kwestia „pasowania” w otwory montażowe - tłumiki pasują bez problemu ale z tego co troszeczkę wniknąłem w tematykę problemem jest przekrój rur i ciśnienie gazów wylotowych które jest inne dla tsi i tdi, a właściwe parametry ciśnienia spalin jest podobno ważna dla utrzymania mocy itp. Ale musicie kogoś mądrzejszego zapytać bo moja wiedza jest powierzchowna. Ja postawiłem na robiony podwójny wydech i póki co jest ok. Jestem zadowolony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walorów dźwiękowych - wiem, że będzie lipa i nie liczę na nic :)

Właśnie zastanawiają mnie te ciśnienia spalin. Znajomy mechanik coś mi wspominał, że fizycznie pasować będzie wszystko, ale też tak jak Ty miał wątpliwości co do ciśnienia, wylotu spalin. Mówił nawet, że można turbo lub dpf uszkodzić.

No nic temat tłumików z tsi upadł.

Ulter ładnie to zrobił, ale 1300zł za parę metrów rurki z nierdzewki to trochę dużo i do tego daleko dla mnie. Muszę poszukać kogoś z wlkp kto mi to ogarnie w miarę sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team