Skocz do zawartości

Podwójny wydech w RS TDI


MrokJ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz z tego co w 2017 roku się orientowałem to cena 1300 zł to dość dobra cena, za porządnie zrobiony wydech końcowy 2x. Oczywiście znajdziesz warsztat, który zrobi to za 600 zł, tak jak np. w Toruniu, pewnie nawet dobrze, bo znam paru gości, którzy sobie to bardzo chwalą ale w zakładach które robią wozy o sporych mocach i wiedzą o wydechu niemal wszystko cena 1500 - 2000 była standardem. Wydech wbrew temu co się uważa to nie pikuś .... jeżeli masz wóz z turbiną i jak się przekombinuje to można sobie wiele popsuć drogich rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to troszkę drogo jak dla mnie za takie rozwiązanie, zakładając że lewy zostaje standardowy. Ciekawe jak z hałasem ? No i jestem bardzo ciekawy jak to brzmi ? Czy jest jakaś różnica. Ja postawiłem na dwa tłumiki, moje rozwiązanie było droższe o parę stów, ale nie mam pojęcia które jest lepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Małe sprostowanie właśnie widzę że z lewego standardowego zrezygnował .... czyli właściwie jest całkowicie bez tłumika ... bo tam po drodze nie ma niczego. Bardzo jestem ciekawy jak z hałasem ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony w GTP na modyfikację wydechu coś w ten sposób:

https://www.supersprint.com/ww-en/skoda-octavia-rs-20-tdi-sedan--sw-184-hp-2013-.aspx

Co do  hałasu tego zestawu:

A jak wyjdzie to ..... zobaczymy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie, chyba nikt już nic innego nie wymyśli niż to co pisaliśmy w tym wątku .... każdy tu wybrał jedną z opisanych dwóch metod ... warsztaty i technologie macie opisane powyżej ... z perspektywy czasu powiem że metoda dwóch tłumików działa idealnie ale chyba druga z metod też .... także można wybierać



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2018 at 21:36, kenzi napisał:

Jestem umówiony w GTP na modyfikację wydechu coś w ten sposób:

https://www.supersprint.com/ww-en/skoda-octavia-rs-20-tdi-sedan--sw-184-hp-2013-.aspx

Co do  hałasu tego zestawu:

A jak wyjdzie to ..... zobaczymy

cos juz zrobione? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2018 at 20:59, Szabla76 napisał:

Panowie, chyba nikt już nic innego nie wymyśli niż to co pisaliśmy w tym wątku .... każdy tu wybrał jedną z opisanych dwóch metod ... warsztaty i technologie macie opisane powyżej ... z perspektywy czasu powiem że metoda dwóch tłumików działa idealnie ale chyba druga z metod też .... także można wybierać emoji57.png



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za info. Razem z Krzyś Bojar drążymy temat tu w Poznaniu. Mamy już pptencjalnego wykonawcę. Wersje są 3:

1. Same rury

2. Rury + dodatkowy tłumik zaraz za środkowym, gdyby było komuś głośno

3. 2 customowe tłumiki.

Ceny od ok. 900 do ponad 2 tys.

W ciągu 2 tygodni damy znać jak to wygląda, bo oboje działamy ?

Edytowane przez zyga_wr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 7.07.2018 at 09:47, zyga_wr napisał:

Dzięki za info. Razem z Krzyś Bojar drążymy temat tu w Poznaniu. Mamy już pptencjalnego wykonawcę. Wersje są 3:

1. Same rury

2. Rury + dodatkowy tłumik zaraz za środkowym, gdyby było komuś głośno

3. 2 customowe tłumiki.

Ceny od ok. 900 do ponad 2 tys.

W ciągu 2 tygodni damy znać jak to wygląda, bo oboje działamy ?

I nie daliście znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team