Skocz do zawartości

Podwójny wydech w RS TDI


MrokJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@Namo tylko co z tego ? Tak się przyglądam temu wątkowi , czy kilku innym z tym związanym, wszyscy kombinują a podchodzą jak pies do jeża, jak ktoś szuka konkretne rozwiązanie to na rynku jest kilka, no chyba że ktoś miłuje kowalstwo i drut artystyczny to co innego, ale w takim przypadku i tak nic ze schematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukicrx obserwuję, że ludzie wolą oryginał. Co poniektórzy nie zdecydowali by się na custom modyfikację albo drut. W przypadku tego wydechu to wielu by chciało dokupić drugą puchę i w miejscu złączki nr. 14 dołożyć i powiesić na na oryginalnych mocowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie ogarniam, oryginalna puszka prawa jak widać na schemacie to komplet nie demontowalny z lewą , czyli co ukraść czy z rozbitego ciąć i potem kombinować ze sztukowaniem kolanek etc. podwieszenie też wymaga dodatkowych haków i mocowań w budzie, to się opłaca ?? Stawiam flaszkę pierwszemu który zrobi to na oryginalnych częściach w dieslu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lukicrx napisał:

podwieszenie też wymaga dodatkowych haków i mocowań w budzie, to się opłaca ?

Te mocowania w budzie są, tylko nie wykorzystane. W wielu sprawach tak było podczas modów jakie znam, wystarczyło wyjąć zaślepkę. Buda jest jedna i ma wszystkie otwory i uchwyty, od wersji zależy które będą używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzie to masz otwory technologiczne jak już, resztę trzeba dołożyć, to jest najmniejszy problem , pominąłeś te 80% problemu, pytam czy to się opłaca ? Jak wyżej czekam na pierwszy taki projekt w dieslu, o braku dźwięku już nie wspomnę, bo chyba wszystkim tez o to chodzi , żeby jakoś brzmiał, bo seria to melex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tez jestem zainteresowany podwójnym wydechem w rs TDI. Znalazłem kilka fotek w sieci. Choć powiem szczerze szukam podwójnego wydechu ale dość cichego. Podobnego do orginału. Wrzucam kilka zdjeć co znalazłem w necie. Zna ktoś jakiś profesjonalny warsztat co zrobi taki tłumik. A nie jakiś pan Czesiek co byle co pospawa i rozleci sie po 2 miesiącach :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Orientuje sie ktoś czy ta prawa końcówka wydechu (diesel )ma identyczne miejsca mocowania jak w bezzynie ? Chce przerobić diesla wydech na wydech taki jak w benzynie. Oczywiście nie chce zeby stopiło mi zderzak wiec chce zamontować ta końcówkę od benzyny zeby wylot spalin dobrze kierować na zewnątrz.
Oglądałem kilka zderzaków w internecie ale nie potrafię stwierdzić czy to bedzie pasować. A gdzie dzwonię do handlarza to nie potrafi mi pomoc.
W ASO tez ciężki temat bo mówią ze nikt nie zakładał i nikt o to nie pytał w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team