Skocz do zawartości

Virtual Cockpit w O3 FL


Milord

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale nie precyzyjnie was rozumiem...

1. Czy do mojego licznika jak go zdemontuje przy 20 000 i np. bede go chciał włożyć spowrotem jak dobije autem do 170 000. Czy bede go mogl zaktualizować.

Rozumiem ze nie.

2. Czy jak wloże VC, ustawie na nim 20 000 (rozumiem ze można) to jak dobije nim do 170 000 bedzie go można przystosować do przebiegu kolejnego auta (mniejszy/wiekszy)

Rozumiem ze nie.

3. Czy moj licznik zdemontowany przy 20 000 (kolorowy maxi dot, tdi) przedstawia jakąś wartość ?

Czy można go włożyć do innego auta i wpisać inny przebieg (np. wymiana np z mono maxi na ten kolorowy)

Przy okazji dwa małe dodatkowe pytania

4. Czy VC jest inny dla benzyny i tdi ?

5. Czy obecność lub brak KESSY ma jakieś znaczenie przy modzeniu licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie z tego co się orientuje to nie ma możliwości zmiany przebiegu w VC w zwykłych produkowanych przez VDO jest za pomocą Diagrog4. tym sprzętem ustawiałem przebieg W MY2015 jak wymieniałem w swojej na kolor

1. wszystko jakiego producenta masz licznik 

2. na razie nie 

3. tak - ale wszytko zależy od producenta

4. nie ma różnicy

5. bez znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mcq napisał:

W czasie montażu VC to jasne.
Ale czy taka sama sytuacja jest jak za jakiś czas chciałbym wrócić do swoich fabrycznych a VC odsprzedać..
Czy poprawie licznik na tych fabrycznych do aktualnego a VC ktoś kto kupi będzie mógł dostosować do siebie?

Myślę że nie będziesz  chciał wrócić do starych.... A jeśli auto będziesz chciał sprzedać to napewno więcej chętnych będzie na takie  autko z VC a kasa i tak się zwróci :):)

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa za dodatkowe mody i włożone pieniądze nigdy sie nie zwraca :) chyba ze trafisz nankogos ktotskie mody by sam chcial zrobic przyczakupie wiec kupi gotowe...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, siemi1 napisał:

Kasa za dodatkowe mody i włożone pieniądze nigdy sie nie zwraca ? chyba ze trafisz nankogos ktotskie mody by sam chcial zrobic przyczakupie wiec kupi gotowe...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Oj chłopie trudno tutaj się przegadać czy  się zwróci czy nie ! Jestem  pewny że napewno więcej  chętnych bedzie na zakup auta z VC.  .. Skoro masz zamiar wlozyc takie pieniądze to raczej z myślą że będziesz trochę użytkować! A że auta czy z VC czy nie i tak z biegiem czasu tracą na wartości to nie  od dziś!! 

A też nie wiadomo ile sam VC będzie raty za rok dwa lub 3.  Więc niepotrzebnie się stresujesz! 

A jeśli założysz to i zawsze można  wsadzić  ten co miałeś kwestia kodowania! 

Tylko VC już nie będzie  całkiem nowy  i też  nie będzie  łatwo go za podobne pieniądze sprzedać.. 

Ja włożyłem z radIem  i VC 6000 zł  i nie żałuję!  Możesz  zawsze wlozyc samo VC a radio puzniej. Z bolero też będzie  Ci śmigać tyle że bez map na kokpicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siemi1 dobrze mówi, kasa za mody przy sprzedaży auta się nie zwraca.. Tego nikt nie doceni przy zakupie, co najwyzej oddasz w gratisie.

Auto służy mi do pracy i po 5 latach ma pod 200 tysi i idzie w rozliczeniu by wymienić sztukę za sztukę jednego dnia. Ma jakoś tam w miarę swoich możliwości cieszyć mnie przez ten czas bo spedzam w nim srednio po 4 godziny dziennie. Po takim czasie auto mi osobiście się nudzi i wymaga większych nakładów czasowych na serwis.

Fanty które wkładam wolę odsprzedać chociażby na forum bo będą się tu cieszyly większym zainteresowaniem. Stąd moje pytania.

Każdy może mieć inna sytuacje i niech tam inwestuje w auto ile chce :) Ja wole zdemontowac jak się będzie dało.

Ostatnio oddałem auto na stage1 i usłyszałem tylko "tak, ma 140koni a nie 110.. hmm to chyba w sumie fajnie"

Teraz z tego powodu bardziej mysle o boxie mimo jego minusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, siemi1 napisał:

HGW bo jeszcze chyba nikt nie ma s3fl wiec nie wiadomo napewno zderzak z lampami bys musial wymiec pewnie radar itd

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Radar?

Ja chcę tylko full ledy.

Dzowniłem dzis do firmy z płocka co swiadczy takie usługi i przerobili już trzy sztuki, ale początkowo jakieś błedy siało, ponoć juz jest ok, ale jeszcze chcą potestować ze 2 miechy i wtedy zaczną przerbiać masowo. Koszt na cacy z lampami 3,5K

Ciekawe czy ze zderzakiem czy tez bez ?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie robią tego jak fabryka skoro siało błędami. jak zrobisz wszytko jak fabrycznie to musi być ok. zapytaj czy poziomowanie lamp jest w tym czy nie bo sądzę ze nie i czy automatyk lamp działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rrobert napisał:

to znaczy ze nie robią tego jak fabryka skoro siało błędami. jak zrobisz wszytko jak fabrycznie to musi być ok. zapytaj czy poziomowanie lamp jest w tym czy nie bo sądzę ze nie i czy automatyk lamp działa

Poziomowanie działa, ale czy automatyka to juz nie pytałem

Ale skoro to tyle zabawy w tym jeszcze inny zderzak to chyba odpuszczam, za chwilę nowa octavka wchodzi, tamtą juz wezmę z ledami ?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoziomowanie to raczej wymóg przy fullled bo polecą na sam dół bez tej funkcji - tak mi się wydaje a to wymaga też czujników na tylnej osi.
Regulacja elektryczna ręczna jest dostępna raczej tylko przy halogenowych, chyba że są jakieś cuda w kodowaniu aby obejść też wymogi.


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rrobert napisał:

zderzak jest inny do spryskiwaczy a do samych lamp jest taki sam. ok ale automatyczne poziomowanie czy ręczne?

Mówił że automat,

czyli nie trzeba sprysków do ledów?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejne mody zainstalowane !! u rroberta ? 

który wykonał usługe kompleksowo wraz z zakupem potrzebnych rzeczy !! 

duża wygoda !! zostawiasz auto i wracasz po wszystkim !! 

 zmiany są na plus .

- ładowarka indukcyjna !! mega  pozytek z tego ! 

-czujniki zmierzchu /deszczu 

- oswietlenie skarpetek led 

- i nowe zegary w z rs  w Virtual cokpit 

- no i pare drobiazgów dokodowanych :d 

następnym razem lampy  full led !!, kamera cofania !! 

bab + 

Polecam współprace z rrobertem !! 

IMG_2431.JPG

IMG_2437.JPG

IMG_2442.JPG

IMG_2434.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team