Skocz do zawartości

O3 RS 245 - zasięg LEDów


Bulbiszon

Rekomendowane odpowiedzi

Macie rację, mało które ASO to ogarnia bo robią test wysokości świecenia na odległości 3-5m problem jest widoczny dopiero na 15/20 metrze i dalej więc trochę to takie walenie łbem o ścianę bo nie widzą problemu.
W moim przypadku niestety musiałem sam ogarnąć temat poprzez regulację wysokości wyjściowej i nie mam od tego czasu żadnych problemów.
Wymaga to też weryfikacji z kimś kto sprawdzi z innego pojazdu czy nie oslepia.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znów Janusze kombinują ze światłami ?

Janusz w swoim garażu ustawi światła lepiej niż stado inżynierów, weźmie pod uwagę wszystkie ustawienia samochodu  i sytuacje na drodze. A potem  za pomocą kija od szczotki ustawi precyzyjne kąty padania światła.? 

Brawo Ty??

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Avatar napisał:

A kto coś powiedział o ustawianiu w garażu?
Jak ktoś chce tak to proszę ale na pewno nie zrobi tego poprawnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Ja podjadę najpierw do ASO - i tak mam skrzypiące przy składaniu lusterko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom się wydaje że ledy świecą za blisko ale tak nie jest. To po prostu nowe i dokładniejsze oświetlenie. Najbardziej odczuwają to ludzie jak się przesiądą z halogenów, które nie są zbyt dokładne i sieją światłem po całej okolicy. Nowoczesne lampy ledowe są bardzo dokładne i mają wyraźne odcięcie na granicy oświetlenia.?

Edytowane przez Piotrekdk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjadę najpierw do ASO - i tak mam skrzypiące przy składaniu lusterko
Warto spróbować mam taki problem ale tylko z lewym, nasmarowali i po 10kkm problem znów wraca.
Albo kwestia złego złożenia albo ogólny problem choć mam druga taką samą Octavię w rodzinie i tam nie ma takiego problemu w sensie zdarza się to dużo rzadziej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotrekdk napisał:

Ludziom się wydaje że ledy świecą za blisko ale tak nie jest. To po prostu nowe i dokładniejsze oświetlenie. Najbardziej odczuwają to ludzie jak się przesiądą z halogenów, które nie są zbyt dokładne i sieją światłem po całej okolicy. Nowoczesne lampy ledowe są bardzo dokładne i mają wyraźne odcięcie na granicy oświetlenia.?

O to mi właśnie idzie - czy to przypadkiem nie jest moja ... hmm zła reakcja na bardzo wyraźny punkt odcięcia.

Tylko ciągle mam wrażenie, że ksenony w O3 świeciły dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na skodaclub już był poruszony temat zbyt niskich ledow po obciążeniu tyłu. Aso dysponuję już nawet nową procedurą adaptacji która rozwiązuje ten problem jednocześnie bez obciążenia też poprawia się zasięg.

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team