Skocz do zawartości

Wytmiana chromowanych dekorów w drzwiach


Mr0czny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy da się jakoś mało inwazyjnie zdemontować chromowane dekory zewnętrze w drzwiach ?

IMG_20180830_102817.thumb.jpg.50ae98dccb88f099874266a39fa70fe5.jpg

Jakis nur cześci żeby założyć zwykłe czarne ?

Strasznie mnie drażni ten chrom.

Końcówki wydechu to wezme farbą do kominków pomaluje na czarno bo ori z Black Edition po 119 € za sztuke

lustra też chyba polecą na czarno... (kpl nowych nakladek to 230 PLN)

 

 

Części niby znalazłem...
Prawy przód - 5E08374785AP

Lewy przód - 5E08374775AP

Prawy tył - 5E5839908

Lewy tył - 5E5839907

 

Tylko jak to się ściąga ?

Edytowane przez Mr0czny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ralf @Namo 

jedyne co trzeba wymieniac to tą małą szybke w tylnych drzwiach. Reszta listew jest wymienna. Na OCP piszą że jakoś sie je wysuwa w stronę słupka B. pozostaje kwestia oklejenia tej hokejki ?

nie wiem ile nasze ASO zawoła za części ale po zagranicznychstronach w okolicach 20€ za sztuke x4 =80€

taniej bedzie wszystko okleić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można samemu 


Oklejanie jak na filmie to wielka ściema.
Żeby dobrze to zrobić listwy trzeba zdjąć.
Mi już magik robił na aucie.
Skończyło się pochlastaniem uszczelek i po zimie na rogach folia zaczęła się odklejać.
Trzeba było uszczelki a ASO wymieniać z OC tamtej firmy.
Żeby nie było hejtu, to wybrałem jedna z najlepszych firm wraperskich w wawie i zapłaciłem 1350 zł netto.

Tak wiec NIE POLECAM!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj jaki koszt. Ja na chromy poluje od momentu po zakupie. Mam nadzieje ze nie masz pakietu Sunset. Ja nie mam

Zapytam tez na serwisie u siebie, moze bedzie taniej,a moze ktos po godzinach by sie podjął. Tak czy inaczej jestem za. Autko garazowane, wiec uszczelniacze jak nowe  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

odkopie temat,

Dnia 28.09.2018 at 07:17, Bandini napisał:

W macie. Po prostu czarna guma.

mam rozumieć że pakiet black nie ma w ogóle listew? czy są takie jak chrom tylko czarne?

żeby ściągnąć listwy z tylnych drzwi trzeba odkleić krótkie listwy pod małymi okienkami, podważyć od samego końca (są na takiej gąbce klejącej jak napisy na klapie) a reszta wysuwa się do przodu, przednich drzwi jeszcze nie przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiesz. Nie ma żadnych listew. Tylko guma!

odkopie temat,
mam rozumieć że pakiet black nie ma w ogóle listew? czy są takie jak chrom tylko czarne?
żeby ściągnąć listwy z tylnych drzwi trzeba odkleić krótkie listwy pod małymi okienkami, podważyć od samego końca (są na takiej gąbce klejącej jak napisy na klapie) a reszta wysuwa się do przodu, przednich drzwi jeszcze nie przerabiałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team