Skocz do zawartości

Wymiana radia Skoda Octavia III


k4414

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Kilka dni temu stałem się posiadaczem skody octavii III z 2015 roku. Samochód, jak na octavię, jest nieźle wyposażony, niemniej brakuje mu jednej istotnej funkcji - bluetootha. Jestem przyzwyczajony, że w drugim samochodzie iphone od razu "dogaduje" się z radiem, itd. Brak tej opcji w skodzie jest jednak dokuczliwy. I tu moje pytanie do Was. Czy jest opcja, by radio, które mam obecnie w aucie wymienić na takie z funkcją 'telefonu'? Domyślam się, że wiąże się to pewnie z instalacją mikrofonu, przycisku w kierownicy, itp. Będę wdzięczny za info. Ewentualnie może jest ktoś z okolic Łodzi, kto może taką operację przeprowadzić? Wklejam foto mojego radia (sorry za jakość, robione słoikiem po musztardzie). Pozdrawiam.

4a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego
Eunavi 2 Din Samochód DVD GPS Dla Skoda Octavia 2012 2013 5 A5 Yeti Fabia Samochodów Android 8.1 Quad rdzeń 2 gb RAM Stereo Radio Nawigacji
https://s.click.aliexpress.com/e/cf7BEvZI

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj nastąpił finał akcji. Klocki wymienione na lepsze. Wszystko gra, świeci, prowadzi, gada jak trzeba.

Podziękowania dla @szefu55 za błyskawiczną i pewną transakcję. Wielkie dzięki dla @pab567 za poradę w skompletowaniu klocków, ogarnięcie w całość i upchnięcie ich do mojego auta. Jestem pod wrażeniem wiedzy i fachowości. Dzięki panowie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rozumiem, że chodzi Ci o to szare gniazdo co na zdjęciu. Jest to gniazdo światłowodu do podłączenia VC lub i wzmacniacza Canon.

CP polega na cyfrowym dopisaniu danej części do VIN danego samochodu. Musi to być zrobione online z serwerami Skody.
Druga metoda polega na złamaniu tego zabezpieczenia przez ingerencję w elektronikę danej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, chciałbym odnowić temat chcę wstawić nowe radio

Nowe podzespoly

napęd radia Navi 5Q0035840C

Ekran LCD 5E0919605N

graty od auta z 17r. po liftingu 

a chce to wstawić do auta z 14 roku a tam było radnio jakieś standardowe.

ktoś robił coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wymiana radia Skoda Octavia III

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team