Skocz do zawartości

Skoda Octavia 1 FL 110KM


mirekul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania Skodę Octavię w wersji Elegance po faceliftingu z dynamicznym i ekonomicznym 110 konnym silnikiem diesel'a. Jest to pełna wersja z dodatkowym wyposażeniem takim jak alarm, blokada skrzyni biegów, hak, climatronik (automatyczna klimatyzacja) i przednia szyba z przyciemnionym paskiem w górnej części oraz jeżeli dobrze pamiętam 6 głośników, ale nie mniej niż 4 głośniki. Skoda ma ESP (Układ Stabilizacji Kontroli Jazdy). Samo koło zapasowe jest oryginalne. W oparciu tylnej kanapy znajduje się podłokietnik, a oparcie jest dzielona w proporcjach 1/3 i 2/3

Do zestawu dokładam komplet kół zimowych na stalowych felgach z oryginalnymi kołpakami, Zarówno koła letnie (felgi aluminiowe) jak i zimowe posłużą na kilka sezonów. Dodatkowo dokładam radio Apline na płyty CD (czyta płyty CD-RW i m.in. pliki MP3) z pilotem, Auto jest na bieżąco używane i nie sprawia najmniejszych problemów

Jestem pierwszym właścicielem (NIEPALĄCY), osobiście samochód odbierałem z salonu. Pilnowałem wszystkich serwisów, które generalnie sprowadzały się do wymiany oleju. Przy przebiegu ok. 150 tyś km regenerowałem turbinę (we Wrocławiu, posiadam potwierdzenie na wykonanie usługi), rozrząd był wymiany przy przebiegu jeżeli dobrze pamiętam 90 tyś km i przy przebiegu ok. 175 tyś km (dodatkowo pompa wody).

Skoda jest bezwypadkowa, żadna blacha nie była wymieniana, a co za tym idzie wszystkie poduszki (4 szt.) są "dziewicze" !!! W samochodzie są jeszcze oryginalne amortyzatory i sprężyny, na których wyjechał z salonu, a ich stan nie budzi wątpliwości.

Przebieg auta jest autentyczny co mogę poświadczyć na piśmie. Nie ma najmniejszego problemu by poddać samochód oględzinom czy inspekcji (na koszt zainteresowanego zakupem). Nie mam nic do ukrycia, nie oferuję "kota w worku".
Zdjęcia prezentują aktualny stan samochodu, który został tylko umyty na myjni bezdotykowej - nie stosowałem żadnych "upiększaczy" prowadzających w błąd. A dziecięcy fotelik na zdjęciach nie jest dla przysłowiowego picu i nie stanowi wyposażenia sprzedawanego samochodu.

Samochód NIE JEST obciążony, żadnym zastawem ani zobowiązaniem.

Jeżeli pojawią się pytania proszę dzwonić i pytać lub słać zapytania w wiadomościach. Na wszystkie pytania postaram się wyczerpująco odpowiedzieć

Nie będę się rozpisywał jak auto jeździ, zapraszam na osobiste oględziny.

Zainteresowabych proszę o kontakt: tel. 603 178 234 lub mail: m.kulczycki@wp.pl

Dodatkowe informacje i zdjęcia w ogłoszeniu na otomoto: Ogłoszenie na otomoto

Pozdrawiam i do zobaczenia / usłyszenia.

915523281_1_1080x720_elegance-facelift-110km-legnica.jpg

915523281_2_1080x720_elegance-facelift-110km-dodaj-zdjecia.jpg

915523281_6_1080x720_elegance-facelift-110km-.jpg

915523281_7_1080x720_elegance-facelift-110km-.jpg

915523281_9_1080x720_elegance-facelift-110km-.jpg

915523281_17_1080x720_elegance-facelift-110km-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team