Skocz do zawartości

przyciski na konsoli


balard12

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką  funkcję obsługuje przycisk w górnym rzędzie pomiędzy SET a ESP OFF oraz w dolnym rzędzie pomiędzy MODE a EL.KLAPA?

W dolnym znalazłem, że włącza chyba podgrzewaną kierownice? O górnym nic nie ma.

Jaką literkę na końcu powinien mieć górny panel ze wszystkimi klawiszami 5E1 927 132  i dolny 5E1 927 238.

2303569s-1920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w poprzednich rocznikach ale w my18 podgrzewaną kierownicę włącza się na przycisku podgrzewania fotela kierowcy, wtedy na wyświetlaczu pojawia się opcja regulacji obu elementów niezależnie.dd33b85cfc270fb3632ab5aa2daa7211.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam gdzie sprawdzic czy mam podgrzewana kierownice?Czy wiesz moze gdzie mozna dokipic fabryczne przyciski podgrzewania fotela? Mam octavie z 19 roku ale w wersji bez podgrzewanych foteli ale czuje ze mozna ja dostosować.

z gory dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wszystkich?  Najpierw musisz wykonać instalację elektryczną i uzupełnić brakujące piny do wtyczek obsługujących daną funkcję zgodnie ze schematem. Klawisze wywołują określoną funkcję samochodu i nie maja odrębnych kodowań. Ewentualne kodowania/adaptacje robisz w sterownikach, które te klawisze obsługują.

Na czym Tobie zależy z tych przycisków?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, balard12 napisał:

Wszystkich?  Najpierw musisz wykonać instalację elektryczną i uzupełnić brakujące piny do wtyczek obsługujących daną funkcję zgodnie ze schematem. Klawisze wywołują określoną funkcję samochodu i nie maja odrębnych kodowań. Ewentualne kodowania/adaptacje robisz w sterownikach, które te klawisze obsługują.

Na czym Tobie zależy z tych przycisków?

A miałbyś ewentualnie schemat do konkretnych przycisków? (np. ustawianie ciśnienia, odryglowanie klapy).

Zobacz ten wątek.

Chociaż może sobie odpuszczę jak dużo roboty z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SET i ASR łączysz z wtyczką od modułu ABS i CAN,

MODE łączysz z Bordnetzem - jak nie aktywujesz online profili - klawisz Mode nie bedzie działał i nie uruchomi wyboru profili.

Klapa elektryczna w kombi, w hatchbacku nie było tej opcji- analogicznie ze sterownikiem klapy,

Park Assist analogicznie ze sterownikiem PA - uruchamia tą funkcję.

Jest jeszcze w górnym po lewej obok centralnego zamka - wyłączenie S/S - ale to pewnie masz.

Pytanie co chcesz osiągnąć przez podłączenie tych klawiszy.

Schematy są chyba na forum - takie same jak do wersji przed FL .

Edytowane przez balard12 (wyświetl historię edycji)
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, balard12 napisał:

SET i ASR łączysz z wtyczką od modułu ABS i CAN,

MODE łączysz z Bordnetzem - jak nie aktywujesz online profili - klawisz Mode nie bedzie działał i nie uruchomi wyboru profili.

Klapa elektryczna w kombi, w hatchbacku nie było tej opcji- analogicznie ze sterownikiem klapy,

Park Assist analogicznie ze sterownikiem PA - uruchamia tą funkcję.

Jest jeszcze w górnym po lewej obok centralnego zamka - wyłączenie S/S - ale to pewnie masz.

Pytanie co chcesz osiągnąć przez podłączenie tych klawiszy.

Schematy są chyba na forum - takie same jak do wersji przed FL .

Dzięki bardzo za te informacje.

Na razie sobie odpuszczę te przyciski, bo trochę nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team