Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja już też po stage 3 ... wizualnym :-D

a na serio, nie mogąc patrzeć na "już" obitą maskę od kamieni (dwa miejsca aż do gołej blachy) testowo zakupiłem na superskoda w blackfriday taki o to pokrowiec. Sam nie wiem czy mi sie podoba czy nie, póki co mam mieszane uczucia ... ważniejsze póki co dla mnie jest ochronienie maski przed kamykami itd.

Montaż średni, gdyby nie dokupienie maty wygłuszającej z diesla- już wcześniej i posiadania spinek za które można założyć gumki z pokrowca to nie bardzo mam pomysł jak producent przewidział przymocowanie pokrowca.

Gorzej bo na chwilę się rozpędziłem do 120 i widać było, że zaczyna furgotać ...

pokrowiecmaskiOctaviaRS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mattRS napisał:

a na serio, nie mogąc patrzeć na "już" obitą maskę od kamieni

Ja jak oklejałem dach na czarno to okleiłem maskę, zderzak i lampy folią bezbarwną...Jest praktycznie niewidoczna, a chroni przed kamykami. 

Osobiście mi się to nie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattRS nie... Masz zayebisty samochód, "zdejm" mu to :) Znam ból obitej maski, ale tak jak pisze Enriquez - bra może Ci zrobić więcej szkody niż pożytku.

P.S. A tak w ogóle to poka jak wygląda żołty RS kombi, chyba moje skromne oczy tego jeszcze nie widziały.

Edytowane przez Milord (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh narazie wszystkie opinie na minus ... przeczuwałem ;)

tak jak pisałem, testuję ten patent na luzie ... jak będę widział więcej minusów to ściągam

o brudzie pod też myślałem ... i przydałaby się opinia, kogoś kto bra już miał i może potwierdzić, że jest kiepsko. Od spodu jest niby mięciutki materiał. Z drugiej strony lepiej mieć po zimie pare rysek po bra, które i tak przy przeglądzie powłoki łatwo się wypoleruje niż kolejne dziury do gołej blachy.

tak naprawdę jeśli potwierdzi się, że powyżej 120 furgocze to co będzie przy 180-190 na niemieckiej autostradzie ;) wtedy będzie pełna dyskwalifikacja

@Milord przez święta może będzie chwila to założe temat w garażu. Ale jak jesteś z Niepołomic to jest szansa, że gdzieś w Krakowie i okolicach mnie ustrzelisz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też fanem tego pokrowca nie jestem.
Znam ten ból, w poprzednim  aucie miałem tak obite maskę zderzak i reflektory, że masakra... musiałem robić zaprawki u lakiernika. Mało tego, na słupku koło szyby miałem do gołej blachy od kamienia wywaloną dziurę o średnicy prawie 1cm...

Folia będzie lepszym rozwiazaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła ok LED wewnątrz to już przesada - wrzucałem to już.

Ps. Ja kupilem to:
For vw skoda octavia a7 2015 dashboard outlet vent trim cover sticker stainless steel bezet auto accessories 2pcs/set
http://s.aliexpress.com/YRzea6vI
(from AliExpress Android)

I mi się podoba :)

Wytapane na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team