Skocz do zawartości

rrobert

Rekomendowane odpowiedzi

Wiązka ta sama...ja miałem tylko podgrzewane i ustawiane elektrycznie.Wymiana wyłącznika,lusterek...no i mozna się cieszyć fotochromami...i zamykaniem.Działa też rozkładanie  po zapłonie(software 0032) ,ale tylko jak się otwiera auto na raz z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z rozkładaniem i składaniem luster. Z pilota rozkładają się i za chwilę składają i zostają w pozycji złożonej. Po przekręceniu stacyjki rozkładają się i zostają rozłożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Powoli zaczynam kompleksować wszystkie graty potrzebne do montażu lusterek 9 pin. Mam już moduł 5Q4959592E i jadą do mnie lusterka 9pin o symbolach 5E1857407BM i 5E1857408BM.  Szukam jeszcze modułu 5Q4959593E i przełącznika lusterek z funkcją składania. W związku z tym miałbym prośbę czy jest ktoś kto mógłby mi podać kodowanie w VCDS żeby zakodować te składane i podświetlane lusterka? Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez IntruderD1
Edycja żeby nie tworzyć postu pod postem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
32 minuty temu, rrobert napisał:

to muszą chodzić. wpisz jakie masz kodowanie i czy kodowałeś coś w bordnez 09

Nic nie kodowałem w 09 jutro spróbuje jeżeli mi się nie uda to jutro zobaczę jakie mam kodowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rrobert napisał:

jak masz sterowniki nie z octavia to bedą zle chodzić lusterka. lewe bedzie się zamyjkać prawe otwierać i takie tam. trzeba wgrać prawidłową parametryzacje do sterownika

Ok, a jak to wgrać można? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2019 at 15:39, Andrzej Zembrowski napisał:

Witam. Mam problem z rozkładaniem i składaniem luster. Z pilota rozkładają się i za chwilę składają i zostają w pozycji złożonej. Po przekręceniu stacyjki rozkładają się i zostają rozłożone. 

rozwiązałeś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam do kupienia lusterka 11 pinowe w dobrej cenie i super stanie. Ale nie zależy mi na ściemnianiu tylko na elektrycznym składaniu.

Czy jeżeli je zamontuję + sterowniki w wersji HIGH to składanie lusterek będzie działać jeśli nie mam lusterka w środku ściemnianego i nie dołożę żadnego kabelka?

Teraz mam tylko podgrzewane 6 pinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcq napisał:

O a ja mam składane a zależy mi na sciemnianych 😉

Odpowiadając na Twoje pytanie, moim zdaniem jak czegoś nie podlaczysz i nie zakodujesz to właśnie to nie bedzie działać i tyle.
 

Dziękuje za info.

A jeszcze sprawa sterowników. Muszą być od Octavii żeby wszystko śmigało P&P bez zmiany w sterowniku oprogramowania? Jak tak szperam to ciężko dostać taki który na 100% był demontowany z OIII

@rrobert Numery sterowników 5Q4959593 E lub B oraz 5Q4959592 E lub B. Te numery są na 100% prawidłowe rozumiem.

Edytowane przez wawu1991 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team