Skocz do zawartości

Octavia RS Challenge 2.0 TSI 245 KM


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Z konfiguratora zniknęły RS 230 i RS 245 a każda ma teraz 245 KM i wszystkie dostępne kolory do wyboru. Nie ma też RSa w klekocie.

Ciekawe czy ta Octavia RS Challenge ma mechaniczną szperę? Ciekawe co mi odwali jak w sierpniu kończę leasing :-)

rs 245 race blue.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Octavia RS Challenge 2.0 TSI 245 KM
12 minut temu, Namo napisał:

Mają czas do sierpnia, jak nie będzie konkretów do tego czasu to się coś zamówić i objeździć tym kolejne 5 lat.

wiem ze wywiazuje nam sie rozmowa meidzy soba ale czy sens jest kupowac fl na kolejne 5 lat ?  zakup to mega indywidualna sprawa wiec nie chciałbym sie wtrącać czy czegoś narzucać ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lodowa napisał:

czy sens jest kupowac fl na kolejne 5 lat ?

Jeżeli Octavia 4 wyjdzie jesienią 2019 to ja bym nie kupił bo wolę RS. Na RS można liczyć w 2020 roku którego też bym nie kupił, egzemplarze z pierwszego roku mogą być nie dorobione tak jak było z dwójką i trójką. Chodzi o pierdoły, brak ściętej kierownicy, brak znaczków RS i inne takie. @Adriandeska ma O3 z pierwszego roku produkcji, z całym szacunkiem ale nawet ODB11 nie czyta tego auta.

Czyli fajna O4 RS produkowana by było w 2021 roku, a może czekać lifta i update bajerów tak jak z trójką?

Więc realnie O4 RS bym brał w 2021 roku, to już trzeci rok leasingu O3 RS, czekając do końca spłaty pewno załapałbym się na lepszy infortainment, tak jak w trójce, MIB I trochę wieję nudą w porównaniu do szklanych ekranów. Zawsze można też zakończyć leasing wcześniej ... się zobaczy co życie przyniesie, w sierpniu będę myślał, jeszcze 8 rat leasingu mi zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie skończy w 2021 i zacieram rączki na myśl o O4 RS. Zresztą leasing można oddać wcześniej, jak napisałeś. Raz już cesję zrobiłem i nie żałuję ? Pytanie tylko co w tej O4 RS będzie. Jak dadzą 4x4 to można brać w ciemno. Jak nie, to chyba odpuszczę... wtedy bym się pewnie zastanawiał nad Superbem (tylko to nadal będzie 3, ewentualnie po lifcie). Wszystko inne za małe, a na RS6 mnie nie stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniak Mi się kończy leasing w październiku 2020. Chciałem od razu zmienić auto. Ale stwierdzam teraz że Octavię potrzymam dłużej. A zmiana będzie najprawdopodobniej na coś z 4x4. Octavia RS (w co wątpię(), Superb, A4.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team