Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od 3 tygodni mam octavie z 2013 roku. Pobrałem już aktualicje map. Jednak brakuje mi info o korkach.
Przeglądałem ten wątek i zastanawiam się nad kilkoma sprawami:
1. jaką wersję radia posiadam?
2. czy do mojego radia jest jakikolwiek sposób na modyfikację/przerobienie radia, żeby mieć google mapsa na ekranie?
3. czy jest jakaś aktualizacja do tej jednostki firmware, czy jest sens to robić?

SW Train : MHIG_EU_SK_P0343
SW MU : 0181
Nr części : 5E0035043A
Wersja oprogramowania : 13.15.1_H15.17.32_HIGH_EU

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem też sklep. który poleciłeś, 

czy nie byłoby dobrym też rozwiązaniem skorzystanie z takeigo zestawu:

https://sklep.martos.com.pl/ma-box-adapter-av-volkswagen-mfd3-rns-510-columbus-komplet-z-wejsciem-kamery-cofania-p-115.html

+

https://sklep.martos.com.pl/smartphoneiphone-wi-fi-mirror-car-adapter-p-241.html

?

edit:

Doczytałemże to działa dla firmware od numerow 1100, wiec odpada..

szukam po prostu tańszego rozwiazania

Edytowane przez controlr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

20181227_130808.jpg.031fd95c28e3015ec491755c1b74d7f3.jpgWitaj pab567

Jestem nowym posiadaczem Octavii 3 z 2013 z Columbusem H40 z wersją firmware 0101.

Mapy ze strony Skody sobie zaktualizowałem, ale chciałbym również zaktulizować firmware. Czy jeśli masz dostęp do softu to podeślesz mi link do pobrania?

PS. zdjęcie jest z przed aktualizacji map. W tej chwili zamiast 2013 jest tam 2019

Edytowane przez Maciej Geniu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

wrzuciłem u siebie soft 390 do radia, wszystko poszło bez problemu, jednak zauważyłem ze mam teraz ograniczenie głośności audio, radio gra zdecydowanie ciszej niż przed update, czy komuś się coś takiego przytrafiło?

mam wrażenie, że jest jakieś ograniczenie, bo można podgłośnić do połowy skali, potem po przekreceniu pokretła głośność stoi w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dobrze. Mam to samo. Przez uodatem było zdecydowanie głośniej. Głośność rośnie tak 60 procent skali. Potem suwak rośnie na full dalej ale głośność już taka sama jak przy 60 procent. Co poradzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2019 at 23:24, controlr napisał:

wrzuciłem u siebie soft 390 do radia, wszystko poszło bez problemu, jednak zauważyłem ze mam teraz ograniczenie głośności audio, radio gra zdecydowanie ciszej niż przed update, czy komuś się coś takiego przytrafiło?

mam wrażenie, że jest jakieś ograniczenie, bo można podgłośnić do połowy skali, potem po przekreceniu pokretła głośność stoi w miejscu

Poradziłeś sobie z tematem głośności jakoś ? Mam to samo :(:( Jest duuużo ciszej niż było. Wcześniej nie mogłem zrobić na full bo był hałas. Teraz na full jest conajmniej średnio głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pab567 napisał:

Przypuszczam, że zrobili tak właśnie dlatego że na wcześniejszych softach robiło się za gorąco i padały końcówki mocy. Moim zdaniem tak ma być i kropka.

Zdecydowanie wolałbym mieć soft który był od nowości auta. Przez 6 lat było ok i nadak by pewnie było. Myślałem, że cokolwiek się zmieni w radiu po aktualizacj, ale jest tylko gorzej w związku z tą głośnościa. Może pab567 masz w archiwum poprzednie softy do mojego radia MIB1 H40 ? Najlepiej 0101 który miałem ? Albo może wiesz skąd go zdobyć bo szukam, szukam i nie mogę nigdzie znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pab567 napisał:

Mam tylko 0202. Ale czy da się zrobić downgrade - nie wiem, nigdy nie próbowałem

Mogę spróbować. Może przejść i uszkodzić radio czy jedyne co to nie wykryje aktualizacji? Udostępnij gdzieś soft to to sprawdzę. Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team