Skocz do zawartości

Alpine X901D-OC3 w Octavii 3


Yasq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

koledzy jak w temacie, miał ktoś może styczność z tym urządzeniem zainstalowanym w aucie? Jak to się sprawuje? 

Według producenta, wszystkie funkcje mają współgrać z fabrycznym osprzętem/funkcjami, ale jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.02.2019 at 15:13, Yasq napisał:

Dzień dobry,

koledzy jak w temacie, miał ktoś może styczność z tym urządzeniem zainstalowanym w aucie? Jak to się sprawuje? 

Według producenta, wszystkie funkcje mają współgrać z fabrycznym osprzętem/funkcjami, ale jak jest naprawdę?

W Warszawie jest jeden z użytkownik naszej grupy Skoda Octavia Team z takim sprzętem w swojej O3. Nazywa się Piotr Lubicz-Nowicki - zapytaj jego bezpośrednio ?

I - jest jeszcze wersja i902D-OC3 (bez navigacji Alpine, reszta jest taka sama), która jest "tańsza" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yasq napisał:

Dzięki za namiary, jak się nie rozmyślę, to prawodpodobnie w czwartek taka jednostka wyląuje na pokładzie.

Też długą nad nią myślałem..... i stwierdziłem, że nie ma sensu ? 

Dźwiękowo, chyba lepszym rozwiązaniem byłby procesor który zawsze "pójdzie" z Tobą do innego auta, a jakościowo zapewne też pozwoli na więcej, przy zbliżonej, lub nawet niższej cenie...

Ale - to był mój wybór - każdy podchodzi do tego indywidualnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku, którą mam teraz szału nie robi, a czasami nawet męczy, Mam ofertę tego Alpina za połowę ceny, a patrząc na zmianę: wyższy model fabryczny z jednostką centralną = jednostka Alpine.

Miałem już kiedyś styczność z tą marką, po testowaniu innych odtwarzaczy, począwszy od sony, panasonic, przez pioneera i na alpine kończąc, ten ostatni był pod względem jakościowym dźwięku najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yasq napisał:

Jakość dźwięku, którą mam teraz szału nie robi, a czasami nawet męczy, Mam ofertę tego Alpina za połowę ceny, a patrząc na zmianę: wyższy model fabryczny z jednostką centralną = jednostka Alpine.

Miałem już kiedyś styczność z tą marką, po testowaniu innych odtwarzaczy, począwszy od sony, panasonic, przez pioneera i na alpine kończąc, ten ostatni był pod względem jakościowym dźwięku najlepszy.

Co do jakości brzmienia - zgadzam się z Tobą w 100%. Wiele lat korzystałem tylko z odtwarzaczy tej marki i zawsze była to najwyższa klasa ?

Oferta którą masz zasadniczo zmienia postać rzeczy ? W takim wypadku sam bym się nie zastanawiał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i jest!!

Pierwsze wrażenia...duża, ogromna jak na poprzednika.

Pierwsze spostrzeżenia:

Dźwięk o niebo inny, mnogość filtrów, ustawień jest naprawdę spora, z fabrycznych głośników można jeszcze wykrzesać moc, ale następcy już są i zestaw do wygłuszenia.

Nawigacja, przynajmniej jak na razie rozczarowuje, nie może się odnaleźć po wjechaniu w drogi na małych miejscowościach. Dziś na trasie szybkiego ruchu wskazywała dobrze, po czym auto znikało gdzieś na boczne drogi, podczas gdy nadal znajodwałem się na głównej drodze.

Czujniki prakowanie, wydaje mi się, że są wyświetlane z opóźnieniem.

Nie można ustawić trybu nawiewu klimatyzcji w trybie auto przyciskiem setup - trzeba w menu radia gmerać.

Nie wiem jeszcze jak się importuję lub dodaje zdjęcia do kontaków, jak ktoś dzwoni tylko wyświetla się numer.

Niby odtwarza divx, ale z pliku mp4 odtwarza tylko dźwięk, większych filmów typowych divx nie próbowałem....jeszcze.

IMG_20190315_125911.jpg

IMG_20190315_125924.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team