Skocz do zawartości

Wymiana przedniej szyby


Musamp

Rekomendowane odpowiedzi

Bry. Mam pytanko. Właśnie miałem przygodę. Piękne kamyki zaatakowały moja przednią szybę. Dziurki..do wymiany z AC. I tu moje pytanie. Skoro szyba wypadnie - co jest np potrzebne aby zmienić lusterko na ściemniające (lusterko) i np automatyczne światła? Ewentualnie czy jak juz będzie grzebane to można/warto cos próbować dołozyć ? (za swoje bez ściemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Musamp napisał:

Bry. Mam pytanko. Właśnie miałem przygodę. Piękne kamyki zaatakowały moja przednią szybę. Dziurki..do wymiany z AC. I tu moje pytanie. Skoro szyba wypadnie - co jest np potrzebne aby zmienić lusterko na ściemniające (lusterko) i np automatyczne światła? Ewentualnie czy jak juz będzie grzebane to można/warto cos próbować dołozyć ? (za swoje bez ściemy)

Automatyczne światła to inny czujnik na szybie.

Jeśli masz climatronic to każda szyba jest malowana pod ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Namo napisał:

Z AC dostaniesz taki numer szyby jaki masz w swojej. Wymiana na taką pod czujniki ewentualnie po wzięciu gotówki z AC.

No wlasnie sie zastanawiałem czy może szyby nie są takie same a czujnik np z lusterkiem idzie - i czy szyba szyba a "doplacajac" do czujnika /lusterka czy co tam jeszcze trzeba ...?

5 minut temu, mez2008 napisał:

Automatyczne światła to inny czujnik na szybie.

ale czujnik jest oddzielnym elementem tak?

Climatronic mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik jest osobny dobry juz jest 5Q0-955-547- na końcu litera oznacza przedział produkcji

u siebie zamontowałem 5Q0-955-547-A + przełącznik świateł + jeden przewód + kodowanie VCDS.

Zdejmujesz osłone z lusterka i widać czy jest czujnik.

jaka masz klime?

masz jakis teraz przyklejony?

Szyba jest specjalnie malowania i ma plastik / adapter pod mocowanie lusterka

Edytowane przez mez2008 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wymiana przedniej szyby
11 godzin temu, k3fir napisał:

Z ubezpieczenia wymieniłem na grzana, dopłata 270zł za szybę

a jak sprawa z załączaniem tego ogrzewania, dołożyli Ci przycisk czy sam już musiałem wszystko dokładać? Jak wyglądają koszty reszty (poza wymianą szyby)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa z załączaniem tego ogrzewania, dołożyli Ci przycisk czy sam już musiałem wszystko dokładać? Jak wyglądają koszty reszty (poza wymianą szyby)?
Kupiłem panel klimy z przyciskiem grzanej szyby. Jutro chłop ma mi wysłać wiązke do tego, koszt 250zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team