Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Adriandeska napisał:

No nie wiem

A ja chcę się dowiedzieć, nikt mi nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jak jest w środku z seryjnymi puchami bez środkowego. Dowiem się i dam znać, rurka będzie na złączkach więc montaż z powrotem środkowego to 15 min w UlterSport.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie inaczej pracuje. Mocny strzal basowy przy uruchamianiu i gaszeniu. W czasie gdy sampchod jedzie na dworze nie slychac wcale ze to diesel. Tlumik przydalby sie jak latasz ogniem na trasie. Powyzej 200 zaczyna sie robic glosniej w srodku.

Edytowane przez krucjatorek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Namo napisał:

A ja chcę się dowiedzieć, nikt mi nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jak jest w środku z seryjnymi puchami bez środkowego. Dowiem się i dam znać, rurka będzie na złączkach więc montaż z powrotem środkowego to 15 min w UlterSport.

Bardzo dobrze, sprawdzaj!
Mi w GTP powiedział 200zł za wywalenie środka, jak będzie znośnie u Ciebie to wywalę a zostawię sobie puchę na zaś, jak by mi głowe chciało rozsadzić to zawsze można wstawić z powrotem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby robić tłumika w TDI bo dpf mocno wycisza wydech. Wystarcza same rurki od łączenia pod skrzynia biegów
Natomiast w benzynie jest tam środkowy tłumik.
Widziałem kilka projektów bez puszek na samych rurkach i powiem ze ten przelot jest całkiem ciekawy jak na TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie wiem po co jest tłumik środkowy w O3 RS TSI ale chyba chodzi o emisję spalin. Dziś wyciąłem go ze swojej, dźwięk w kabinie nie zmienił się, mogę jechać 140 km/h tempomatem i nie ma żadnego dudnienia, nawet wiatrak nawiewu go zagłusza. Z zewnątrz dźwięk poszedł w stronę odgłosów rajdówek niż jakiegoś V8. Jest bardziej podobny do tego co ma @1bizkit niż takiego basowego jak ma @maro. Dopiero na wyższych obrotach coś tam zapierdzi, coś jak na tych filmikach Remusa, przy zmianach biegów na wysokich obrotach pierdnięcie obowiązkowe :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 11.04.2017 at 00:06, Namo napisał:

Na zimnym mikrofon telefonu złapał taki dźwięk a w środku jest tak a z tyłu jeszcze tak jak telefon wyżej.

Brzmi na dosyć głośny. B-|

A powiedz mi... strzały przy zmianie biegów pojawiły się po wymianie DP czy po wycięciu środkowego tłumika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się nowy gracz od wydechów w Krakowie 

kuro (znani z detailingu) customs... 

kilka projektów na fan Page wrzucili, wyglada dobrze, gada tez zacnie.

terminy pewnie lepsze niż GTP, cenowo 3-4 tys z klapka 

kilka przykładowych:

I taki Leon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, matys napisał:

Pojawił się nowy gracz od wydechów w Krakowie 

kuro (znani z detailingu) customs... 

kilka projektów na fan Page wrzucili, wyglada dobrze, gada tez zacnie.

terminy pewnie lepsze niż GTP, cenowo 3-4 tys z klapka 

kilka przykładowych:

I taki Leon 

Takiej rzeźby jak odjebali w Mecenasie do dawno nie widziałem. Druciarstwo lewel expert z tymi końcówkami :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team