Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, torzech napisał:

Jeżeli się nie mylę, to Armytrix do MK7 to okolice 10-12k.

No u mnie zakładam jeszcze karbonowe końcówki i zamykam koszt całkowity wydechu w MG w kwocie 10tysięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie, jestem nowym na forum to jest mój pierwszy post i od razu mam pytanie. Czy jest ktoś zorientowany czym różni się układ wydechowy rs230 od najnowszej rs245. Posiadam taki model od 2 tygodniu, niby napisane ze zmodyfikowany układ wydechowy ale nic specjalnego nie słychać. Nie ma żadnego strzału przy zmianie biegu, a chyba takie coś miało miejsce w w 230. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pekal napisał:

Witam serdecznie, jestem nowym na forum to jest mój pierwszy post i od razu mam pytanie. Czy jest ktoś zorientowany czym różni się układ wydechowy rs230 od najnowszej rs245. Posiadam taki model od 2 tygodniu, niby napisane ze zmodyfikowany układ wydechowy ale nic specjalnego nie słychać. Nie ma żadnego strzału przy zmianie biegu, a chyba takie coś miało miejsce w w 230. Pozdrawiam 

Miało miejsce w 230, a nie było tego w 220.

Krok wstecz? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS230 przy zmianie biegów "pierdzi" natomiast w RS220 jest cicho. W nowym RS245 powinno być przynajmniej tak samo jak w RS230, no chyba że tak jak @torzech napisał zrobili powrót z wydechem do RS220...co by się wydawało dość zaskakujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem, krótką zapowiedź RS245 na autocentrum i się śmiałem, że ten gość nie potrafi nawet doprowadzić do strzałów z tłumika (założyłem, że skoro w RS230 były to tym bardziej będą w RS245), a to się okazuje, że może faktycznie się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 ma wydech taki jak 220.

W 230 był zmodyfikowany ( bardziej basowy + strzały z wydechu ) bo wówczas była to najmocniejsza seryjna Octavia i specjalnie pod nią dali wydech.

Wydaje mi się że za jakiś czas w tej po lifcie zrobią znów coś podobnego do tej starszej 230ki --> więcej kuniuuff ;) + czarne końcówki i rasowy dźwięk = + 10 tys w cenniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukii serio w MG takie cuda zrobili? 

Trochę słabo to wyglada, przerost formy 

apropo strzałów z wydechu to manual nie strzela tak jak dsg 

ja ostatnio na launch control byłem w szoku jak na odcince mi z wydechu ładowało - karabin maszynowy :D 

w sobote jadę pojeździć na torze to nagram wydech z budy i z zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tosz kurde niefajnie z tym wydechem do 245 :(
Na filmach promocyjnych ewidentnie "ryczy" i "strzela" z wydechu. Każdy film na YT z materiałów promocyjnych to pokazuje. Powiem szczerze, że jestem zły. Zdecydowałem się tez z tego powodu na zakup 245 bo ma mieć zmodyfikowany wydech względem RS 230 FL !!!!

To sa jaja jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team