Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pekal napisał:

Rs245, obroty do 4tys. tak na szybko nagrane...

IMG_2667.MOV

OK Uspokoiłeś mnie :) nie jest aż tak źle. Co prawda nie jest to VRS 230 przed FL ale tragedii nie ma

Dzięki za plik !

Aha podaj prosze kod silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę kod silnika? Swoją droga po 7/08 jadę do jakiegoś speca od wydechów zobaczymy co powie:) BraWo jaki kolor zamówiłeś? Mocno doposażona? Planujesz jakieś modyfikację?

I jeszcze pytanie może ktoś ma namiary w okolicach Warszawy do kogoś kto np. odblokuje dvd w czasie jazdy, wyłączy star stop itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pekal kod silnika to np: 

  • silnik 2.0 TSI CHHA
  • silnik 2.0 TSI CHHB

Zamówiłem Kombi w kolorze STEEL GREY, z dodatków to:

  • panorama
  • canton
  • kamera cofania
  • DCC
  • podgrzewane spryskiwacze
  • DAB+
  • grzane fotele z szarą nicią
  • grzana szyba

z modów to raczej standard taki jak:

  • siłowniki maski
  • wygłuszenie maski
  • STAGE 1 lub 2 (po to potrzebuje kod silnika bo na 99% jest to ten sam co w VW Golfie GTI Performance)
  • folia na szyby
  • czarna folia na dole zderzaka 
  • czarne emblematy
Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robione było w Mar-Tec w Pabianicach - mogę z czystym sumieniem polecić, dwa dni i wydech ogarnięty. Musiałem niestety drugi raz robić wydech bo poprzedni wykonawca Inochi zjebało wydech kompletnie. Masz linka do poprzedniego wydechu - pieniądze wyrzucone w błoto, ale cóż poradzić...

Co do kosztów to zapłaciłem 3 tysiące za samego cat-backa z dwoma klapami, ale to była taka promocyjna cena, bo mu się chyba mnie przykro zrobiło :)

no i z terminami problem, bo do końca września nie ma już miejsc...

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ucho235 napisał:

Robione było w Mar-Tec w Pabianicach - mogę z czystym sumieniem polecić, dwa dni i wydech ogarnięty. Musiałem niestety drugi raz robić wydech bo poprzedni wykonawca Inochi zjebało wydech kompletnie. Masz linka do poprzedniego wydechu - pieniądze wyrzucone w błoto, ale cóż poradzić...

Co do kosztów to zapłaciłem 3 tysiące za samego cat-backa z dwoma klapami, ale to była taka promocyjna cena, bo mu się chyba mnie przykro zrobiło :)

no i z terminami problem, bo do końca września nie ma już miejsc...

Niezłą rzepę odwalili w Inochi, masakra jakby z odpadków robione. Czasem sie zastanawiam o co chodzi ludziom robiącym takie rzeczy, myślą ze mają do czynienie z debilami ???

Pytałem o wydech w kwestii przyszłościowego STAGE 2, w którym min. jest potrzeba nowego układu wydechowego

Twój brzmi bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem czemu tak robią, przecież prędzej czy później wyjdą takie kwiatki, a siła internetu jest tak wielka że w końcu nie będą mieli roboty robiąc taką rzeźbę...

Do stage 2 wystarczy sam DP, kompletny nie jest potrzebny...będzie koło 10 koni mniej niż z pełnym wydechem. Ja robiłem stage z 2 pełnym wydech i mam 402 konie, a kolega z forum z samym DP i wyszło mu 390 koni. 

Aczkolwiek teraz to brzmi ładnie, a nie pierdzi :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ucho235 napisał:

Powiem szczerze, że nie wiem czemu tak robią, przecież prędzej czy później wyjdą takie kwiatki, a siła internetu jest tak wielka że w końcu nie będą mieli roboty robiąc taką rzeźbę...

Do stage 2 wystarczy sam DP, kompletny nie jest potrzebny...będzie koło 10 koni mniej niż z pełnym wydechem. Ja robiłem stage z 2 pełnym wydech i mam 402 konie, a kolega z forum z samym DP i wyszło mu 390 koni. 

Aczkolwiek teraz to brzmi ładnie, a nie pierdzi :)

100% racji...dlatego zistaje na stage 2 z DP tylko :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pekal napisał:

BraWo kod silnika to DLBA

czyli ten sam co w GOLF VII GTI Performance pack

Ma zastosowane wydajniejsze podzespoły, pod kolejną generację VRS która wejdzie pewnie w 2020 roku i bedzie mieć bazowo ok 270km. Tak podają czeskie i niemieckie media motoryzacyjne. Bardzo ciekaw jestem STAGE 1 dla tego silnika, czy pęknie 340km i 470-480Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ucho235 napisał:

W O3FL będzie ta sam co u nas IS20, a 340-350 to kres możliwości tej turbiny :) 

Pewnie tak, bo chyba ta sama turbina IS20 jest w Golfie VII CLUB Sport

Ale niech własciciel pierszej VRS FL na portalu czyli @Pekal sprawdzi, bedzie 100% pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za tydzień będę robił wydech w MG.

Chcę żeby było głośniej dopiero jak cisnę go wysoko :) na codzien wystarczy delikatny mruk.

Jak to wygląda z waszymi wydechami wewnątrz. Chcę uniknąć sytuacji gdy na Chorwację będę musiał jechać z rodzinka w stoperach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team